Wielrennen
Junior Xander Baele derde in Varsenare
© gtg
Junior Xander Baele (Isorex Cycling Team) liet zaterdag in Varsenare een tweede podiumplaats optekenen. Het was ook al de vijfde keer dat de Wetteraar in de top tien eindigde. De overwinning was voor Corneel Van Slembrouck voor Seppe Leman, Xander Baele en Deinzenaar Ibe Dhondt (Maes CT Glabbeek). (fdg)
(fdg)
Hoofdpunten
Het grote offensief van Oekraïne bestaat uit vele kleine stapjes, maar dwingt Rusland wel in het defensief
Almaar meer fraudeurs betrapt op rijexamen: “Camera in knoopsgat om de vragen te filmen”
Advocaten verbijsterd nadat Youtuber Acid Reuzegommers publiekelijk aan de schandpaal nagelt: “Op clicks beluste aandachtszoekers die onder ondergrens gaan”
“Straks werken de machines nog, maar is de mens verdwenen”: Leuvense AI-expert trekt aan alarmbel
Beste van Plus
“Treurige” taferelen op de Nederlandse televisie: waarom had Primoz Roglic grijze tape op zijn Jumbo-Visma-shirt?
Pijnlijk: toeriste wil ritje filmen op ‘langste roltrap ter wereld’, maar dat loopt fout
Al Pacino wordt op z’n 83ste opnieuw vader en kan vieren met Robert De Niro (79)
Standbeeld van Argentijns voetbalicoon bevat een wel erg groot detail, maar er zit een reden achter: “Je moet ballen hebben”