De sfeer zit erin bij Maldegem Cycling Team
© Michel Wijne
Ook bij Maldegem Cycling Team genoten ze van een deugddoende openingsrit. “We reden richting Damme en kregen te maken met echt ‘Flandrien’-weer”, grapt voorzitter Wouter Van den Bossche.
“Maar de sfeer zat er goed in. En dat is belangrijk ook, want bij ons komt vriendschap en plezier maken op de eerste plaats.”
“Vandaag de dag telt onze club een 75-tal leden. Op woensdag rijden we om 19 uur, op zaterdag om 9 of 13 uur en op zondag om 9 uur, starten doen we telkens aan ons lokaal in Sporthal Meos, waar we door Eric en Linda steeds in de watten gelegd word”, aldus Wouter, die ook sponsors La Vie en Rose, Elastische voegwerken Timmerman, Bandencentrale C&W, Yokohama, Boekhoudkantoor Schram, Ramen en deuren Bart Roets, Mark Willems schilderwerken, Roots, Rino Van Hooreweder en Fietsen De Vogelaere bedankt.
“Zonder sponsors geen goed draaiende wielerclub”, klinkt het dankbaar. (Michel Wijne)
Hoofdpunten
LIVESTREAM. Volg hier de triomftocht van Royal Antwerp FC door de stad
Onze man ontbeet met kampioenenmaker Mark van Bommel: “De elf individuen misschien niet, maar onze ploeg was wel de beste”
DE INSIDER. “Antwerp had acht jaar geleden niks: er was geen warm water in de douches en het regende overal binnen.” Hoe heeft de ploeg het tot kampioen geschopt?
“Al 50 jaar supporter, ook in de eenzame jaren”: televisiemaker Tom Lenaerts hield het niet droog na doelpunt van Alderweireld
Beste van Plus
“Doe je beha uit voor gratis drank”: Australische nachtclub annuleert feest na kritiek op sociale media
“Dus dit is net gebeurd...”: Alyssa (26) test loopband uit in fitness, maar struikelt over losse veter en raakt sportbroek kwijt
Kajakkers beleven unieke momenten wanneer ze vergezeld worden door drie walvissen: “Zou grootste paniekaanval ooit krijgen”
Conner Rousseau waarschuwt voor vals profiel dat videobelt met deepfake