Laarsveld gaat tien dagen toe voor aansluiting
In de nieuwe straat Laarne is de bouw van enkele wooncomplexen al een tijdje bezig. — © Hans Otten
In het gebied tussen Laar en Laarsveld in Geel-Sint-Dimpna rijst de nieuwe verkaveling Laarne op. De werkzaamheden zijn intussen zo ver gevorderd dat het tijd is om deze nieuwe ontsluitingsweg voor het project aan te sluiten op Laarsveld.
Die operatie staat gepland van maandag 3 april tot en met zondag 16 april, in feite de duur van de paasvakantie. Door die ingreep is er op dat nieuwe kruispunt in die periode geen doorgaand gemotoriseerd verkeer mogelijk.
De omleiding loopt langs Rijn, Koeneind en Laar. De huizen in Laarsveld blijven wel gewoon bereikbaar via Rijn (aan de ene kant) en Eikevelden (aan de andere kant). Ook de huisvuilophaling kan zo gewoon plaatsvinden. Voor fietsers en voetgangers is er aan de werf wel beperkte doorgang. (ho)
Hoofdpunten
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie
Getapt telefoongesprek bewijst volgens Oekraïne dat Rusland dam heeft opgeblazen: “Het ging niet volgens plan”
Oekraïens offensief van start op minstens drie plaatsen: “De menselijke tol zal heel hoog zijn”
Oekraïens offensief kost meteen een Leopard 2-tank: “Russen waren voorbereid”
Beste van Plus
“Het is geen goede dag vandaag”: landbouwer van top tot teen besmeurd na probleempje met mestkar
Agressieve koeien vertrappelen Britse wandelaars: “Had het gevoel dat ik vermoord zou worden”
Chaos in metrostation wanneer roltrap plots van richting verandert: 14 pendelaars gewond
10-jarig meisje overleeft ruim 24 uur in bitterkoude Amerikaanse wildernis