Hoogboomsteenweg gaat een jaar dicht voor wie uit Brasschaat komt

De Hoogboomsteenweg.© Jan Brys

Brasschaat/Kapellen -

De werken die op 11 april starten aan de Hoogboomsteenweg op grondgebied Kapellen zullen een serieuze impact hebben op het verkeer dat vanuit Brasschaat naar Kapellen rijdt. Gedurende een jaar zal er een omleiding worden voorzien langs de Lage Kaart en de Antwerpsesteenweg.

De waterleiding onder het fietspad op de Hoogboomsteenweg dient te worden gerenoveerd. Het trottoir en het fietspad wordt dan meteen ook aangepakt. Het fietspad krijgt een breedte van 2,5 tot 3 meter. Nu is dat slechts 1,70 meter.

Verkeer vanuit Kapellen richting Brasschaat blijft mogelijk, maar in de andere richting niet. Voor de plaatselijke bewoners is er wel een lokale omleiding via onder meer de Holle Weg. Deze werken met de voorziene verkeershinder vallen voor een stuk samen met de hinder die wordt verwacht bij de heraanleg van het kruispunt aan de Bredabaan, Essensteenweg en Sint-Jobsesteenweg in Maria-ter-Heide Brasschaat.

Ook de bussen van De Lijn zullen gedurende de werken een omleiding volgen.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus