Verschillende inbreuken vastgesteld bij controles op werven en in handelszaken

Ekeren -

De Antwerpse politie controleerde maandag verschillende werven in Ekeren. Daarbij stelde de politie verschillende inbreuken vast.

jtp

Het wijkteam Ekeren kreeg bij de controle bijstand van inspecteurs van de Rijksdienst voor Sociale Zekerheid (RSZ). “De aanwezige arbeiders en hun vergunningen werden gecontroleerd. Van de 74 gecontroleerde personen bleken er tien niet in regel te zijn. Sommige arbeiders combineerden hun werk met OCMW-steun”, zegt de politie, die de nodige pv’s liet opmaken. Ter hoogte van de werken aan het Laar beboette de politie ook nog zeven spookrijders.

Ook in de Stuivenbergwijk controleerde de politie vorige week samen met de RSZ in totaal 27 handelszaken. “In zestien van de zaken werden inbreuken vastgesteld. Er werden verschillende waarschuwingen gegeven en negen pv’s opgemaakt”, aldus de politie.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus