DE INSIDER. De mooiste begrafenis van het jaar: wat kunnen we leren van het afscheid van Arlette, de moeder van Evi Hanssen?
© Maarten De Bouw
Dit weekend nam Evi Hanssen samen met haar familie afscheid van haar mama, Arlette Jacobs (75). Arlette had haar afscheid tot in de puntjes voorbereid. “Het was geen triestige bedoening. Het was een viering van haar leven”, vertelt onze journaliste Annelies Rutten, die samen met Evi en Arlette de podcast De afscheidstournee van mijn moeder maakte.
Hoofdpunten
Rechters streng voor Mahdi (CD&V) na uitspraken over Reuzegom: “Ontoelaatbaar en onaanvaardbaar”
“Er is de bijna bovenmenselijke sereniteit van Sanda’s familie, en dan heb je een voorzitter die riek en toorts pakt en voor het luidruchtigste deel van de meute gaat uitlopen”
Reuzegom-namen geplaatst, overschilderd en opnieuw geplaatst: politie gaat extra patrouilleren na kat-en-muisspel
Een gevaarlijke zet: Sammy Mahdi krijgt forse kritiek op zijn Tiktok-video over zaak-Reuzegom
Beste van Plus
De Barbie-film had zo veel roze nodig dat het gevolgen had voor de rest van de wereld
Waarom je beter niet meer in je ogen wrijft volgens deze dokter: “Als je denkt dat er niets kan gebeuren, dan ben je fout”
Oeps: uitgebroken lama zorgt voor chaos op autosnelweg
“Hup hup, ga eens vooruit”: prins William moet tussenkomen in geanimeerd gesprek tussen prinses Kate en pasgetrouwde Jordaanse prinses
Lees meer
Parachutist zwaargewond na mislukte landing
Barbecue in dakgoot loopt uit de hand: brandweer rukt uit voor dakbrand in Leuvens appartementsgebouw
Proces Ilse Uyttersprot: welbespraakt en goed voorbereid, maar een woord van spijt kwam er niet
Hot Marijke wil directeur worden van belangenvereniging voor sekswerkers