Bestuurder met rijverbod rijdt voor neus van politie door rood
Archiefbeeld. — © RR
De Antwerpse politie heeft zondag een roodrijder aan de kant gezet. De man bleek een rijverbod te hebben. De wagen werd geïmmobiliseerd.
Aan de Kolonel Silvertopstraat zag een medewerker van het verkeersondersteuningsteam regio Zuid hoe een bestuurder op het middelste rijvak rechts afsloeg richting Singel. “De man gebruikte geen richtingaanwijzers en reed vervolgens door het rood, terwijl fietsers en voetgangers overstaken”, zegt politiewoordvoerder Willem Migom. “De bestuurder werd aan de kant gezet voor een controle. Daaruit bleek dat de man veroordeeld was tot een rijverbod.”
De verdachte moest herstelexamens afleggen, maar had dat nog niet gedaan. Bovendien reed hij rond met de wagen van iemand anders. Diegene wist niet dat de bestuurder een rijverbod had. “De auto werd uiteindelijk geïmmobiliseerd en zowel de bestuurder als eigenaar krijgen een boete”, aldus Migom.
Hoofdpunten
Antwerp-voorzitter Gheysens reageert op interview Mintjens over Bosuilstadion: “Goed dat we haar standpunt kennen”
De film die er maar niet ‘mag’ komen: 20 jaar opgebouwd naar opnames, maar bij de eerste grote stunt loopt het mis
4 kinderen overleefden 40 dagen in de jungle: “Die hebben voor mekaar gevochten, letterlijk en figuurlijk”
Muzikant Tom Pintens is ongeneeslijk ziek: “De dokters hebben me op het hart gedrukt dat ik me niet schuldig hoef te voelen”
Beste van Plus
Past een fiets in een Lamborghini? Mathieu van der Poel geeft het antwoord
Asielhond kruipt over betonnen muurtje om bij zijn vriend te kunnen zijn: “Onafscheidelijk duo”
Vrouwen willen zwembad legen zonder gras naar de vaantjes te helpen, en dat verloopt hilarisch stuntelig
ROYALS. Kate speelt rugby en Filip en Mathilde bezoeken koning Charles