Thibaut Courtois past door lichte verrekking voor confrontatie met Rode Duivels tegen Duitsland
Thibaut Courtois zal dinsdag niet in doel staan tegen Duitsland. De Bilzense keeper krijgt rust omwille van een kleine verrekking in de adductor. Ook met Real Madrid heeft hij de komende weken een hectisch programma.
Courtois zit dit seizoen al aan 32 wedstrijden (en bijna 3.000 speelminuten) met de Spaanse landskampioen. Door een kleine verrekking in zijn adductor van zijn bovenbeen zal daar met de Rode Duivels tegen Duitsland geen volgende match bijkomen. Normaal wacht op zondag 2 april wel match nummer 33, tegen Valladolid.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Naar alle waarschijnlijkheid komt Koen Casteels dus tussen de palen in Keulen. Tedesco gaf eerder al aan dat dit de pikorde is bij de doelmannen: Courtois op één, Casteels op twee. Een mooie interland voor de ex-Genk-keeper dus, die met Wolfsburg in de Bundesliga actief is. Het wordt nog maar de vijfde cap voor Casteels. Eerder verdedigde hij het Duivelse doel tegen IJsland, Wit-Rusland en twee keer tegen Wales.
HOOFDPUNTEN
Sevilla wint Europa League na strafschoppen en smeert Mourinho eerste nederlaag ooit aan in Europese finale
VIDEO. Strafschop of niet? Zowel Roma als Sevilla claimen penalty, maar tweemaal laat ref Taylor begaan
VIDEO. Terwijl heel Roma ontploft bij openingstreffer Dybala in Europa League-finale, blijft José Mourinho ijzig kalm
Sevilla-spelers dragen shirt als steun voor ex-ploegmaat Sergio Rico die van paard viel, vrouw van PSG-doelman post emotioneel bericht: “Ik kan niet leven zonder jou”
Beste van Plus
Lees meer
Kevin De Bruyne ontspant drie dagen voor FA Cup-finale tijdens concert Coldplay in het Etihad Stadium en neemt Steven Defour mee
Zoals verwacht: Youri Tielemans kondigt afscheid aan bij Leicester City: “Met veel dankbaarheid neem ik afscheid van deze fantastische club”
“Ik zou best vertrekken”: Thorgan Hazard zit op dood spoor bij Dortmund en is te duur voor PSV, waar ligt zijn toekomst?
Nieuwe voorzitter voetbalbond Pascale Van Damme praat voor het eerst: “Ik ben de juiste persoon op de juiste plaats”