Voetbal 4de provinciale A VK Akkers Middelburg
Hugo Pieters en VK Akkers Middelburg hopen met vertrouwen eindronde aan te snijden: “Club en spelers zijn klaar voor derde”
Coach Hugo Pieters houdt voorlopig de druk weg, maar iedereen binnen de club wil de promotie naar derde provinciale bewerkstelligen. — © Marc Van Hecke
VK Akkers Middelburg zette vorige zondag haar vierde plaats in de rangschikking kracht bij via een 5-2-thuiszege tegen FC Rooigem. De ploeg uit Maldegem staat in de komende maand nog voor toppers tegen FCG Sint-Laureins B en FC Dampoort Gent, maar is door het behalen van de tweede periodetitel al verzekerd van deelname aan de eindronde. Coach Hugo Pieters houdt voorlopig de druk weg, maar iedereen binnen de club wil de promotie naar derde provinciale bewerkstelligen.
“We hebben de wedstrijd tegen Rooigem op een ernstige manier aangepakt”, bijt Pieters de spits af. “We gingen goed van start en leidden na twintig minuten met 2-0 via evenveel doelpunten van Mehmet Kutlu. We klommen kort voor de rust via een treffer van Yaël De Witte op een comfortabele 3-0-voorsprong. We incasseerden na de rust twee doelpunten, maar de zege kwam nooit in gevaar. Kutlu maakte zijn hattrick rond en bevestigde dat hij op dit niveau een fenomeen is. Hij is voor iedere defensie een moeilijk te bespelen spits. Hij maakt van een halve kans een doelpunt en bezorgt onze ploeg een forse meerwaarde. Hij voelt zich hier thuis en heeft zijn overeenkomst voor volgend seizoen al verlengd. Hij is voorlopig niet toe aan een transfer of nieuwe uitdaging. Een minpunt tegen Rooigem was de rode kaart in de slotfase voor Robin De Baerdemaeker. Een te zware sanctie en kleine smet op onze collectief goede prestatie.”
Derde provinciale
“We hopen tot het einde van de reguliere competitie ons goede niveau aan te kunnen houden. We willen in de beste omstandigheden en met vertrouwen in de eindronde van start gaan. Deze club inclusief de volledige spelersgroep is klaar om de stap naar derde provinciale te zetten. Het is mogelijk dat één zege voldoende is om een stap hogerop te zetten. We grepen vorig seizoen op een pijnlijke manier naast de promotie. We verloren in de nacompetitie met de strafschoppen van KSK Vinderhoute dat niet beter was dan ons. Het was een pijnlijke ervaring die enkele maanden is blijven nazinderen. We beleefden hierdoor een wisselvallige voorbereiding en competitiestart, maar nadien is alles in de juiste plooi gevallen.”
Hoofdpunten
Erdogan wint Turkse presidentsverkiezingen: “We zullen samen zijn tot aan het graf”
Zeker twee doden nadat toeristenboot zinkt op Lago Maggiore in Italië, brandweer zoekt vermisten
Kiev voor tweede nacht op rij aangevallen met raketten en drones: “Meer dan 40 luchtdoelen gedetecteerd en vernield”
Waarom zo veel mensen wakker liggen van het Sanda Dia-vonnis. “Heel makkelijk om hier een symbool in te zien”
Beste van Plus
Bestuurder wil overstromende straat oversteken, maar ontdekt al snel dat dat een dom idee was
ROYALS. Prinses Kate heeft een nieuwe hobby en prinses Alexia heeft (bijna) haar diploma
Eeuwenlang verdwenen schat uit Chinese Ming-dynastie ontdekt, waarde: 4 miljoen euro… per stuk
Man popt champagnefles, maar dat komt voorbijvliegende vogel duur te staan