Spektakel verzekerd in finale ‘The greatest dancer’, al zijn de kandidaten ook zenuwachtig: “Ik heb al heel veel stress, ja”
Spektakel verzekerd in finale ‘The greatest dancer’, al schuilt ook nervositeit onder de kandidaten: “Ik heb al heel veel stress, ja” — © Nieuwsblad
Met vijf zijn ze nog, de kandidaten die strijden om de titel van The greatest dancer. Ambiance is alvast verzekerd volgens de dansers, die de afgelopen tijd hard hebben toegeleefd naar dit moment. Maar dat niemand zeker is van winst, is bij iedereen doorgedrongen. “Iedereen heeft zijn eigen identiteit en eigenheid, waardoor ik niet kan inschatten wie waar gaat geraken”, vertelt Luana. En ook de zenuwen kunnen een rol spelen: “Ik heb al heel veel stress, ja.”
bekijk ook
Zo ervaarde presentatrice Siska Schoeters opnames ‘The greatest dancer’: “We hebben al veel gehuild”
‘The greatest dancer’-presentator Aster Nzeyimana over zijn danstalent: “Mocht er een ‘Masked Dancer’ zijn, zou ik niet deelnemen”
‘The greatest dancer’-kandidate Lore is professioneel twerkcoach: “Het is zowel fysiek maar ook mentaal heel hard loslaten”
(kmlo)
Hoofdpunten
Het grote offensief van Oekraïne bestaat uit vele kleine stapjes, maar dwingt Rusland wel in het defensief
Almaar meer fraudeurs betrapt op rijexamen: “Camera in knoopsgat om de vragen te filmen”
Advocaten verbijsterd nadat Youtuber Acid Reuzegommers publiekelijk aan de schandpaal nagelt: “Op clicks beluste aandachtszoekers die onder ondergrens gaan”
“Straks werken de machines nog, maar is de mens verdwenen”: Leuvense AI-expert trekt aan alarmbel
Beste van Plus
“Treurige” taferelen op de Nederlandse televisie: waarom had Primoz Roglic grijze tape op zijn Jumbo-Visma-shirt?
Pijnlijk: toeriste wil ritje filmen op ‘langste roltrap ter wereld’, maar dat loopt fout
Al Pacino wordt op z’n 83ste opnieuw vader en kan vieren met Robert De Niro (79)
Standbeeld van Argentijns voetbalicoon bevat een wel erg groot detail, maar er zit een reden achter: “Je moet ballen hebben”
Lees meer
Ziekenhuisserie met Koen De Bouw hernieuwd wegens groot succes, maar bij ons moet de eerste aflevering nog verschijnen
Vier deelnemers ‘Million dollar island’ naar huis gestuurd na felle ruzie over mandje eieren
“Al twee keer gevraagd om terug te keren naar ‘Thuis’”: Bert Verbeke over het einde van ‘Lisa’ en zijn toekomstplannen
Yoica (29) verloor onderbeen na ongeval: “Ik verstop mijn prothese. Ik vind er niks moois aan”