Vrouw gewond bij aanrijding met politievoertuig
Ongeval in Waregem - — © Jonathan Folens
Bij een ongeval op de kruising van de Zuiderlaan en de Nokerseweg in Waregem is een vrouw maandagnamiddag gewond geraakt.
De vrouw botste met haar wagen tegen een politievoertuig. dat onderweg was naar een interventie na een oproep voor een vechtpartij.
“Het is niet duidelijk of het politievoertuig prioritair reed”, zegt politiecommissaris Michaël Vanden Heede van politiezone Mira. “Dat wordt nog onderzocht door de politiezone Gavers.”
Ook de vaststellingen zijn gedaan door mensen van de zone Gavers, voor de objectiviteit van het onderzoek.
Gekneld
De dame zat korte tijd gekneld in haar auto, maar de brandweer kon haar vrij snel uit die netelige positie bevrijden. Daarvoor moest de brandweer wel de autodeur van de bestuurster verwijderen. De vrouw werd voor verzorging naar het ziekenhuis overgebracht.
Niet enkel de bestuurster, ook twee inzittenden van de politiewagen raakten gewond. Zij werden voor controle naar het ziekenhuis vervoerd. De bestuurder van het politievoertuig bleef ongedeerd.
Beide voertuigen moesten worden getakeld. De ring bleef ruim een uur afgesloten.
Hoofdpunten
LIVE. Volg hier het proces rond de moord op Ilse Uyttersprot
Begin je vakantie in Frankrijk niet met een boete: zo werkt het nieuwe tolwegensysteem
Minister Caroline Gennez onderzoekt of ze B-Fast naar Oekraïne kan sturen
Uitbater van fitnesszaak is spilfiguur in zaak rond dopinghandel: “Het is een heel zwaar dossier”
Beste van Plus
Tom Holland stopt jaar met acteren: “Laatste rol heeft me gebroken”
Vrouw vergist zich van flesje en doet superlijm in oog in plaats van druppels: “Ik heb net de trofee voor idioterie gewonnen”
Opmerkelijke ontdekking in dierentuin in Costa Rica: eenzame krokodil blijkt zwanger
Mysterie van de ‘sokkendief’ is opgehelderd: “Wie kousen kwijt is, geef gerust een seintje”