Voetbal 2de afdeling VV A KRC Harelbeke
Jaan Vanwildemeersch kan leven met gelijkspel van KRC Harelbeke tegen Dikkelvenne: “In onze situatie is elk punt welkom”
Kapitein Charles Noppe scoorde de gelijkmaker tegen Dikkelvenne. — © Bart Vandenbroucke
KRC Harelbeke maakte zaterdagavond met een 1-1-gelijkspel een einde aan de zegereeks van Dikkelvenne. De Ratten mochten tevreden zijn met het punt, maar zullen zondag in Zelzate toch beter moeten spelen om opnieuw kans te maken op puntengewin. De situatie onderaan de rangschikking blijft intussen heel spannend.
Dikkelvenne kwam op voorsprong in Harelbeke, maar net voor de rust lukte Charles Noppe de gelijkmaker. In de tweede helft leden beide ploegen al te vaak balverlies en werd er niet meer gescoord. “We puurden het maximale uit deze wedstrijd”, oordeelde trainer Bruno Derveaux. “Akkoord, in onze situatie is een punt te weinig, maar na de rust schiepen we geen kansen meer om aanspraak te kunnen maken op meer. Dikkelvenne beschikt over heel wat voetballende kwaliteit, terwijl wij het moeten hebben van onze strijdlust en mentaliteit. We pakten 4 op 6 en werken verder aan het vertrouwen.”
Jaan Vanwildemeersch leek niet ontevreden over het 1-1-gelijkspel. “We wisten dat Dikkelvenne tactisch zeer goed en fysiek heel sterk is, maar we waren daar goed op voorbereid. Onze start was goed, maar we vielen terug en kenden enkele moeilijke minuten. Gelukkig overleefden we. Foutjes van ploegmaats werden telkens wel opgevangen. De achterstand kwam er na een mooie actie van Dikkelvenne, goed afgewerkt. Niettemin was onze reactie goed, met het tegendoelpunt van Noppe als beloning. We creëerden in de eerste helft toch enkele kansen via de flanken. Ik vond dat het alle kanten uit kon.”
“Het spreekt vanzelf dat in onze situatie elk punt welkom is”, aldus Vanwildemeersch. “Onze mentaliteit is enorm goed en we gaan voluit voor onze kansen. Dat betekent dat we in staat moeten zijn om punten te blijven pakken, ook zondag in Zelzate. Het zit al twee weken vrij goed en in de afwerking zijn we efficiënter geworden. Ik blijf geloven in de goede afloop en onze redding.”
Hoofdpunten
“Dankjewel, vier het leven en pluk de dag”: mama van Evi Hanssen neemt afscheid van het leven met zelf geregisseerd feest
Winderige advocaat krijgt meer dan 150.000 euro schadevergoeding omdat hij niet mag thuiswerken
Raoul d’Udekem d’Acoz, oom van koningin Mathilde, overleden
“We zijn nu beter dan gewone burgers”: Wagner-rekruten getuigen over de oorlogsgruwel en hun loyauteit
Beste van Plus
Vrouw (32) doet emotionele aankondiging tijdens huwelijk van haar vader, maar krijgt bakken kritiek: “Toppunt van egoïsme”
“Het was geen wit licht”: Kevin (55) werd “miraculeus” weer tot leven gewekt en vertelt wat hij zag toen hij ‘dood’ was
Fien Germijns brengt ‘Switch’ terug in de paasvakantie, maar het programma zal er ietsje anders uitzien
ROYALS. Koningin Maxima in Marokko, iftar bij een koninklijke familie en Moederdag bij de Britse royals