Bestuurder neemt vlucht na botsing met geparkeerde wagen
© Raymond Lemmens
ZOTTEGEM
Pieter De Valkenaere
Een 22-jarige man uit Zottegem werd in de politierechtbank van Oudenaarde veroordeeld tot een geldboete van 1.600 euro en 21 dagen rijverbod nadat hij onder invloed van alcohol een geparkeerde wagen aanreed en zich daarna uit de voeten maakte. Hij verklaarde dat hij in paniek was na de aanrijding.
De rechter wees op het feit dat de man vrachtwagenchauffeur is en daarom als geen ander zou moeten weten dat drinken en rijden absoluut niet samengaan. Ze verleende hem wegens zijn blanco strafregister wel de gunst van het weekendverval, zodat hij tijdens de week nog over zijn rijbewijs kan beschikken. Ze sprak de helft van de boete ook voorwaardelijk uit. Voor het ongeval zelf komt er nog een boete van 240 euro bij.
Hoofdpunten
Wat doet zittenblijven met je kind? Heeft het zin of niet? En wat kost het?
Lieven is directeur van 1.200 leerlingen, Olivier van 234. Maar voor geen geld ter wereld zouden ze ruilen
Hoeveel kost de studierichting van een leerling secundair? Ontdek het hier
ONDERWIJZER. Bekijk hier hoe de scholen in jouw buurt scoren: hoeveel C-attesten reiken ze uit en hoeveel leerlingen halen later hoger diploma?
Beste van Plus
Een romantisch begin, de dood van zijn vader en ‘de bocht van Frank’: de opmerkelijkste momenten van Frank Deboosere
Jongetje (7) stelt mishandelde hond gerust in aandoenlijke video: “Je vorige eigenaar was niet lief, maar hier ben je veilig”
Ex-Miss België Chayenne Van Aarle weer single
Metejoor toont zijn kleurrijke kledinglijn voor e5