Politie vat bromfietser die al twee keer op de vlucht sloeg in Ekeren
Archiefbeeld. — © RR
De Antwerpse politie heeft dinsdag een verkeerscontrole gehouden in Ekeren. Daarbij werd een bromfietser, die al tweemaal vluchtte voor een politiecontrole, eindelijk gevat worden. De man stond geseind in een lopend onderzoek en negeerde zijn rijverbod.
Het wijkteam van Ekeren heeft dinsdag tijdens een politiecontrole een bromfietser kunnen arresteren nadat hij al tweemaal was gevlucht. Toen beging hij heel wat overtredingen. De 23-jarige verdachte reed met een te hoge snelheid voor een bromfiets klasse A en met een gestolen nummerplaat.
“Dinsdag merkte het wijkteam van Ekeren de bromfietser op”, zegt politiewoordvoerder Willem Migom. “Daarbij werd hij onmiddellijk gecontroleerd en werd de onverzekerde bromfiets in beslag genomen. Er werden pv’s opgemaakt voor de gestolen nummerplaat en de verkeersovertredingen.”
De man stond geseind in een lopend onderzoek en negeerde zijn rijverbod. (alya)
Hoofdpunten
Trump wordt in beschuldiging gesteld
Jack (11) overleden na ongeval met muur op lagere school in Ekeren: “Hij heeft gevochten als een leeuw, tot op het einde”
“Regering heeft een verdienstelijke oefening gedaan”, expert Wim Moesen over het begrotingsakkoord van de federale regering
Donald Trump reageert op aanklacht in zaak-Stormy Daniels: “Flagrante inmenging”
Beste van Plus
Vissers gooien vis naar zeearend die het op gracieuze wijze vangt: “Heb je dat gezien?!”
Koen Crucke onthult geheimpje over bekende boezemvriend: “Ik was vroeger verliefd op hem”
‘Chef’ Brooklyn Beckham stopt kurk in zijn spaghettisaus, topchef kan ogen niet geloven
Radio 2-presentatrice Kim Debrie opnieuw in het ziekenhuis: “Helemaal onderuit gehaald”