Kinderheil gaat tegen de vlakte: mogelijk verkeershinder

De schouwburg met aanpalende gebouwen.© jb

Boom -

Een aannemer start eind februari met de afbraak van het vroegere Kinderheil naast de Boomse schouwburg in de Henri Spillemaeckersstraat. Daardoor kan zich op bepaalde momenten verkeershinder voordoen. Later dit jaar wordt ook de vroegere Kura Plaza/taverne Kleidal afgebroken.

Het gebouw van het vroegere kinderheil wordt afgebroken om een doorgang te maken voor de aanleg van ondergrondse garages voor het Boom Tower-project. De kelders van het kinderheil worden ook volgestort.

Op de plaats van het kinderheil bouwt de aannemer vervolgens een tijdelijke trappenhal en sas zodat cultuurcentrum De Steiger in de schouwburg toegankelijk blijft. Het sas blijft ook dienst doen als in een latere fase Kura Plaza wordt afgebroken.

De afbraakwerken voor het kinderheil nemen naar schatting een maand in beslag. Op bepaalde momenten is het mogelijk dat de Henri Spillemaeckersstraat tijdelijk wordt afgesloten.

(bar)

 

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus