Nederlandse kroonprinses Amalia danst uitbundig met bewoners van Bonaire
© De Telegraaf
Het koninklijk bezoek van de Nederlandse prinses Amalia aan Bonaire gaat niet onopgemerkt voorbij. Na een bezoek aan de ‘slavenhutjes’ op het Caribisch eiland was er tijd om samen met de bewoners te dansen op lokale muziek. En dat deed de prinses met veel overtuiging.
De negentienjarige kroonprinses Amalia is momenteel samen met haar ouders, koning Willem-Alexander en koningin Máxima op bezoek in Bonaire. Het gaat om haar eerste werkbezoek en haar eerste bezoek aan de Nederlandse Antillen.
Zaterdag werd er eerst tijd gemaakt voor een bezoek aan de ‘slavenhutjes’ op het eiland, maar erna was er tijd voor ontspanning. Dansen. Meer bepaald de Simadan, een traditionele dans op Bonaire. Zowel Amalia als haar ouders en de aanwezige politici deden graag mee.
Hoofdpunten
ONZE PUNTEN. Koning Kevin is terug! En twee Rode Duivels mogen daar hun voet zelfs bijna naast zetten
Knotsgek! Rode Duivels leggen Duitsland over de knie na magisch eerste halfuur, Kevin De Bruyne opnieuw de geniale architect
“Dit was een topwedstrijd tegen een topland én Tedesco heeft hier veel uit geleerd”
REACTIES. Kevin De Bruyne kan opnieuw glimlachen: “Goed om te zien dat we zo goed kunnen spelen, het was een leuke match”
Beste van Plus
Amsterdamse campagne tegen dronken Britten: “Blijf weg!”
Gwenny en Marino verwelkomen hun 13de kind met de letters A, E, L en X: “Een verrassing, maar meer dan welkom”
Mijnwerker redt met gevaar voor eigen leven zijn collega’s uit ingestorte goudmijn
Als negenjarige bedrijven bezitten? Kim Kardashian registreert handelsmerken voor haar kinderen
Lees meer
Amsterdamse campagne tegen dronken Britten: “Blijf weg!”
De directrice, de conciërge en de dochter van de lokale dominee: dit weten we al over de slachtoffers van Nashville
Dader schietpartij Nashville was in behandeling voor “emotionele stoornis”
Na 23 jaar in gevangenis kwam hij dankzij podcast ‘Serial’ vrij, half jaar later is Adnan Syed toch weer schuldig aan moord