Tom Waes gaat ‘over de grens’ met Sergio Herman
© © VRT
Tom Waes (54) zit alweer in het buitenland. Dit keer niet voor zijn eigen reisprogramma op Eén, wel – opvallend genoeg – voor een programma van de concurrentie bij VTM. Samen met Sergio Herman (52) vertoeft Waes momenteel in Zuid-Afrika.
De Antwerpse televisiemaker en de Nederlandse topchef landden zopas in Kaapstad. Herman is volop bezig met een nieuw seizoen van Sergio over de grens op VTM. Waes maakte zijn verblijf aan de andere kant van de wereld bekend via een idyllische foto op Instagram, met de zee en enkele palmbomen.
(lees verder onder de foto)
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
In Sergio over de grens trekt Herman met bekende gezichten op culinaire roadtrip door Europa en daarbuiten. Van het programma werd al een eerste seizoen gemaakt, met onder meer actrice Anna Drijver en Wim Lybaert als gasten. Begin dit jaar stond het programma in de schijnwerpers toen een aflevering met Marco Borsato in extremis werd geschrapt, omdat de zanger in opspraak was gekomen wegens grensoverschrijdend gedrag.
Hoofdpunten
Waarom zo veel mensen wakker liggen van het Sanda Dia-arrest. “Heel makkelijk om hier een symbool in te zien”
Zeker twee doden nadat toeristenboot zinkt op Lago Maggiore in Italië, brandweer zoekt vermisten
Kiev voor tweede nacht op rij aangevallen met raketten en drones: “Meer dan 40 luchtdoelen gedetecteerd en vernield”
Mauro (3) heeft een zeldzame spierziekte, en het enige medicijn kost 2.500 euro per dag: “We hopen dat er zicht komt op erkenning in België”
Beste van Plus
Bestuurder wil overstromende straat oversteken, maar ontdekt al snel dat dat een dom idee was
ROYALS. Prinses Kate heeft een nieuwe hobby en prinses Alexia heeft (bijna) haar diploma
Eeuwenlang verdwenen schat uit Chinese Ming-dynastie ontdekt, waarde: 4 miljoen euro… per stuk
Man popt champagnefles, maar dat komt voorbijvliegende vogel duur te staan