Bestuurster die in water is terechtgekomen schreeuwt het uit, politie kan haar redden
De Amerikaanse politie uit Cape Coral, Florida, heeft dinsdag het leven gered van een vrouw. De bestuurster was met haar wagen in een kanaal gereden en geraakte er niet meer uit. Ze schreeuwde het uit, maar de agenten konden haar gelukkig redden. De vrouw werd naar het ziekenhuis gebracht, hoe ze in het water is terechtgekomen, is nog onduidelijk.
bekijk ook
Teamwork: omstanders vormen menselijke ketting om verdrinkende man te redden
Agenten kunnen vrouw op het nippertje redden uit zinkende auto: “Schiet op!”
(tica)
Hoofdpunten
“We willen vooral de bezitters van een elektrische auto of een warmtepomp een signaal geven”: Vreg reageert op kritiek capaciteitstarief
Ruzie mondt uit in steekpartij in Antwerpen: twee lichtgewonden, twee anderen met steekwonden naar ziekenhuis
Actrice Annie Wersching (45) uit ‘24’ en ‘The Vampire Diaries’ overleden
ONZE PUNTEN. “Hij is al maanden zijn beste vorm kwijt”: Club-verdediger is de schlemiel, middenvelder bij Zulte Waregem krijgt hoogste score
Beste van Plus
Van 600 dollar naar miljoenenverkoop: Van Dyck-schilderij dat in schuur gevonden werd, onder de hamer
Rita Ora laat weinig aan de verbeelding over in doorzichtige latex jurk
Politieagenten rijden vol vertrouwen met wagen op strand, niet veel later moeten ze toeristen om hulp vragen: “Heel gênant”
Honderden ijsberen halen zwembroek en bikini boven voor ijskoude duik in Blaarmeersen
Lees meer
Gevonden puppy is een hit op Facebook: iedereen wil hem, maar van wie is hij?
Politieagenten rijden vol vertrouwen met wagen op strand, niet veel later moeten ze toeristen om hulp vragen: “Heel gênant”
Tiener ontdekte dat ze zwanger was toen ze aan het bevallen was: “Ik werd vroeg wakker en dacht dat ik in mijn broek had geplast”
David Beckham verrast 102 jaar oude superfan met hartverwarmende video: “Het is lang geleden dat ik mijn moeder zo zag glimlachen”