Wandelen langs vijftig ‘schwone’ deuren in Essen: “Talloze pareltjes in het centrum”
Een van de vijftig mooie deuren die Essen rijk is. — © VVV Essen
Vanaf donderdag 1 december kan je in centrum Essen op zoek gaan naar vijftig ‘schwone’ deuren. VVV Essen stippelde een wandeltocht uit van drie kilometer. Deelnemers maken kans op een ‘schwone’ prijs.
Er zijn volgens de toeristische dienst talloze pareltjes van deuren te vinden in het centrum van Essen. Voldoende reden om er een wandeling langs uit te stippelen. De tocht leidt langs vijftig mooie deuren.
Aan de wandeltocht is ook een zoektocht verbonden. Wie alle deuren vindt en ze op de juiste volgorde kan zetten, maakt kans op een ‘schwone’ prijs.
Een van de vijftig mooie deuren die Essen rijk is. — © VVV Essen
Deelnameforumieren kosten 5 euro in VVV De Tasberg. Uit de ingeleverde en correct ingevulde formulieren worden drie winnaars getrokken. De Tasberg is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 9.30 tot 16u. (ella)
www.vvvessen.be, 03.677.19.91
Hoofdpunten
Hulpverleners over zoekactie naar Imane (25): “Hierbij hanteren we het ‘gouden uur’”
Drama op luchthaven Luik: drie beren gestorven nadat ze 24 uur lang in ijskoud vliegtuig moeten blijven zitten
Niemand die zo aan bekendheid won door de Oekraïne-oorlog dan de ‘ultieme schurk’, maar nu is het genoeg geweest voor Poetin
Hospitalisatiepolis fors duurder: wie voor goedkopere formule gaat, leest best na wat gedekt is
Beste van Plus
Bewaker steekt ballonnen van verkoper in brand, maar weet niet dat daar uiterst vlambare stof inzit
Gevonden puppy is een hit op Facebook: iedereen wil hem, maar van wie is hij?
Van 600 dollar naar miljoenenverkoop: Van Dyck-schilderij dat in schuur gevonden werd, onder de hamer
Rita Ora laat weinig aan de verbeelding over in doorzichtige latex jurk