Vrouw trekt mes bij ruzie met partner, hij slaat haar buiten westen: “Dacht dat hij ze doodgeslagen had”
© shutterstock
Zij trok een mes, hij sloeg haar buiten westen: een ruzie tussen een 51-jarige vrouw uit Kortrijk en haar 47-jarige partner liep danig uit de hand. De man had al een omvangrijk strafblad en riskeert een jaar cel, zijn vriendin zes maanden. Intussen is alles terug koek en ei. “We willen hier zelf niet zijn in de rechtbank.”
De feiten dateren van 22 februari vorig jaar. Jurgen V. stond op dat moment nog onder voorwaarden. Die avond kreeg het koppel ruzie over een overleden vriend. “De discussie liep hoog op en mijn cliënt voelde dat hij ging ontploffen”, zei de advocaat van de man. “Hij wou weggaan maar zijn vrouw haalde een vouwmes boven. Toen sloeg hij haar zodanig hard in haar gezicht dat ze bewusteloos was. Hij dacht dat hij haar doodgeslagen had en belde zelf om hulp.”
De man liep verschillende verwondingen op door zowel het mes als de vingernagels van de vrouw. Zijn advocaat vroeg voor hem de vrijspraak op basis van wettige zelfverdediging. Het koppel is intussen nog steeds samen. “We zijn tien jaar samen en dit was de eerste tussenkomst van de politie bij ons”, zei Jurgen V.
Vonnis op 12 december.
Hoofdpunten
Hij “gluurde wel eens binnen in een badkamer”, grapte glazenwasser Stephaan. Maar eigenlijk ging hij nog veel verder
Bewoners vinden onbekende koffer met lichaamsdelen in garagebox: parket is onderzoek gestart
Hoevewoning onbewoonbaar na dakbrand, bewoner in shock naar ziekenhuis: “Alweer een drama voor deze familie”
Frituur moet verdwijnen om rivier te verbreden, uitbater zegt niet op de hoogte te zijn: “Hoezo? Ik wist van niks”
Beste van Plus
Braziliaanse man zet eigen begrafenis in scène om te kijken wie er zou opdagen, maar dat pakt niet goed uit
Buurtbewoners horen vreemde geluiden uit woning komen en staan perplex als ze zien wat het is: “Hij beet een gat door de deur!”
Jonge visser ontsnapt op het nippertje aan zwaardvis
Jongen (15) valt in slaap tijdens verstoppertje in container en wordt zes dagen later bevrijd in ander land: “Hoe hij het overleefd heeft, is een raadsel”