Wijk Hoek onthaalt kindervriend in het Gildenhuis
Sinterklaas en Zwarte Pieten ontvangen jonge gezinnen in het Gildenhuis in Essen-Hoek. — © koen fasseur
De kinderen van Den Hoek konden vandaag op bezoek bij Sinterklaas en Zwarte Pieten. Die hadden voor de gelegenheid hun intrek genomen in het Gildenhuis, bij basisschool Mariaberg.
Nadat de Goedheilig man en zijn gevolg eerder al hun intreden hadden gedaan in de wijken Wildert en Heikant, was het nu de beurt aan de wijk Hoek. Place to be was dit keer het Gildenhuis voor de Essense gezinnen.
De kinderen werden uitgenodigd om verschillende leuke opdrachtjes uit te voeren. Als beloning wachtte hen een leuke verrassing, een tête-à-tête met Sinterklaas en Zwarte Piet. Die hadden zich verscholen achter het gordijn zodat het een gezellig onderonsje werd.
Nadat de kinderen de opdrachtjes goed hadden volbracht, mochten ze bij de sint op schoot. — © koen fasseur
Aan hun bezoek aan de grote kindervriend hielden de kleine inwonertjes van Den Hoek een lekker herinnering over, want ze keerden allemaal huiswaarts met een zak vol snoepgoed en speelgoedjes.
(ella)
Hoofdpunten
“We willen vooral de bezitters van een elektrische auto of een warmtepomp een signaal geven”: Vreg reageert op kritiek capaciteitstarief
Ruzie mondt uit in steekpartij in Antwerpen: twee lichtgewonden, twee anderen met steekwonden naar ziekenhuis
Actrice Annie Wersching (45) uit ‘24’ en ‘The Vampire Diaries’ overleden
ONZE PUNTEN. “Hij is al maanden zijn beste vorm kwijt”: Club-verdediger is de schlemiel, middenvelder bij Zulte Waregem krijgt hoogste score
Beste van Plus
Van 600 dollar naar miljoenenverkoop: Van Dyck-schilderij dat in schuur gevonden werd, onder de hamer
Rita Ora laat weinig aan de verbeelding over in doorzichtige latex jurk
Politieagenten rijden vol vertrouwen met wagen op strand, niet veel later moeten ze toeristen om hulp vragen: “Heel gênant”
Honderden ijsberen halen zwembroek en bikini boven voor ijskoude duik in Blaarmeersen