Bromfietser raakt gewond bij aanrijding met fietser
Themabeeld. — © MARC HERREMANS - MEDIAHUIS
Mechelen -
Op de Guido Gezellelaan in Mechelen kwam het tot een aanrijding tussen een bromfietser en een fietser.
De 46-jarige bestuurder van de bromfiets raakte bij het ongeval lichtgewond. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis. (svds)
Hoofdpunten
Hij “gluurde wel eens binnen in een badkamer”, grapte glazenwasser Stephaan. Maar eigenlijk ging hij nog veel verder
Negen gezinsleden belanden in ziekenhuis na CO-vergiftiging: ouders en één kind worden behandeld met zuurstoftank
Bewoners vinden onbekende koffer met lichaamsdelen in garagebox: parket is onderzoek gestart
Frituur moet verdwijnen om rivier te verbreden, uitbater zegt niet op de hoogte te zijn: “Hoezo? Ik wist van niks”
Beste van Plus
Braziliaanse man zet eigen begrafenis in scène om te kijken wie er zou opdagen, maar dat pakt niet goed uit
Buurtbewoners horen vreemde geluiden uit woning komen en staan perplex als ze zien wat het is: “Hij beet een gat door de deur!”
Jonge visser ontsnapt op het nippertje aan zwaardvis
Jongen (15) valt in slaap tijdens verstoppertje in container en wordt zes dagen later bevrijd in ander land: “Hoe hij het overleefd heeft, is een raadsel”