Hoe bereid je kleuters voor op leren lezen en rekenen?
© Shutterstock
Op 29 november is er infoavond over hoe je kleuters kan voorbereiden op leren lezen en rekenen.
Dit kan op een speelse en zinvolle manier, die makkelijk en onmiddellijk toepasbaar is. Saaie theorie en stapels oefenboeken horen daar niet bij. Emmelie Eelbode, logopediste en bezieler van De Speelbode, verzorgt een infoavond over het thema.
De Speelbode is een webshop waar spelmateriaal aangekocht kan worden. De spreekbeurt is gericht op alle ouders en leerkrachten van kleuters en kinderen in het eerste leerjaar, maar ook voor logopedisten en ergotherapeuten. De infoavond start om 20 uur in Het Reuzenhuis in de Gruuthusestraat 90 in Tielt. De inkom bedraagt 1,50 euro. Inschrijven is noodzakelijk en kan door te mailen naar info@despeelbode.be.
Hoofdpunten
Hulpverleners over zoekactie naar Imane (25): “Hierbij hanteren we het ‘gouden uur’”
Drama op luchthaven Luik: drie beren gestorven nadat ze 24 uur lang in ijskoud vliegtuig moeten blijven zitten
Niemand die zo aan bekendheid won door de Oekraïne-oorlog dan de ‘ultieme schurk’, maar nu is het genoeg geweest voor Poetin
Hospitalisatiepolis fors duurder: wie voor goedkopere formule gaat, leest best na wat gedekt is
Beste van Plus
Bewaker steekt ballonnen van verkoper in brand, maar weet niet dat daar uiterst vlambare stof inzit
Gevonden puppy is een hit op Facebook: iedereen wil hem, maar van wie is hij?
Van 600 dollar naar miljoenenverkoop: Van Dyck-schilderij dat in schuur gevonden werd, onder de hamer
Rita Ora laat weinig aan de verbeelding over in doorzichtige latex jurk