E313 richting Antwerpen volledig versperd na botsing tussen vrachtwagens en auto
© BFM
Door een ongeval in Massenhoven is de E313 richting Antwerpen volledig versperd. Het gaat om een botsing tussen twee vrachtwagens en een auto. Een bestuurder raakte daarbij lichtgewond, maar door de takelwerken zal de snelweg toch enige tijd grotendeels afgesloten blijven. Vanaf de afrit Herentals-West is een omleiding voorzien.
Het ongeval gebeurde rond 11.30 uur op de E313 richting Antwerpen. “In Massenhoven kwam het tot een aanrijding tussen twee vrachtwagen en een auto”, vertelt Sandra Eyschen, woordvoerster van de federale politie. “De bestuurder van de wagen heeft veel geluk gehad en raakte slechts lichtgewond. Zowel de auto als de vrachtwagens zijn zwaar beschadigd en moeten worden getakeld.”
Door het incident zijn alle rijstroken op de E313 richting Antwerpen versperd, wat zorgt voor zware verkeershinder. Omdat ook de vrachtwagens getakeld moeten worden, verwacht de politie dat de afsluiting nog enige tijd zal duren. “Onze ploegen doen hun best zo snel mogelijk een rijstrook vrij te maken”, zegt Eyschen.
Omleiding
Het verkeer moet momenteel de snelweg verlaten via afrit 20 Herentals-West. Daar is een omleiding voorzien tot de oprit 19 Massenhoven, waar bestuurders de snelweg weer kunnen oprijden.
Voor het verkeer op lange afstand raadt het Vlaams Verkeerscentrum om te rijden via Brussel. Wie vanuit de Kempen naar Antwerpen wil, wordt aanbevolen de E34 via Turnhout te nemen.
© BFM
© BFM
© BFM
Hoofdpunten
Reddingswerkers in Turkije en Syrië moeten ook bijtende koude, regen en sneeuw trotseren: “Dit voelt als het einde der tijden”
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Vlaamse familieleden tussen hoop en vrees na dodelijke aardbeving in Turkije: “We kunnen alleen maar afwachten”
Voorlopig geen weet van Belgische slachtoffers na aardbeving in Turkije en Syrië, wel zes Nederlanders vermist
Beste van Plus
Man is iets te enthousiast met vuurwerk en steekt bijna eigen huis in brand
Man schrikt zich een hoedje wanneer hij plots hond aan lift ziet bengelen
Erik Van Looy overleeft eerste finale in ‘De Slimste Mens’ niet: “Nog meer respect gekregen voor de kandidaten”
‘Restaurant Misverstand’ opent opnieuw de deuren: deze kandidaten met jongdementie popelen om er “in te vliegen”
Lees meer
Wekelijks drie pubers met alcoholvergiftiging in Antwerpse ziekenhuizen
10 jaar cel voor vijftiger die 3 dochters en 2 vriendinnetjes misbruikt: “Hij noemde het ‘een spelletje spelen’”
Vlaamse familieleden tussen hoop en vrees na dodelijke aardbeving in Turkije: “We kunnen alleen maar afwachten”
Treinverkeer in Dendermonde stilgelegd na botsing met graafmachine: pendelaars opgehaald met bussen