22 nieuwe bomen aangeplant in geboortebos aan Muilshoek
In totaal werden er 22 nieuwe bomen aangeplant in het geboortebos. — © Gemeente Sint-Katelijne-Waver
In het geboortebos aan de Muilshoek in Sint-Katelijne-Waver werden afgelopen weekend ruim twintig nieuwe bomen aangeplant. Inwoners van de gemeente die tijdens het afgelopen jaar een baby mochten verwelkomen, konden een geboorteboom aanvragen.
“Er werden 55 geboortebomen aangevraagd. 22 van deze zomereiken en lindebomen werden dit weekend aangeplant in het geboortebos. Ze kregen ook een naamkaartje”, klinkt het bij de gemeente. De andere ouders kunnen de boom planten in hun tuin of op een andere plek. Voor het aanplanten kregen de kersverse ouders hulp van de lokale afdeling van Natuurpunt.
“Iedere boom die erbij komt is een aanwinst voor onze gemeente en voor de planeet”, aldus Frank Hadermann van Natuurpunt. (svds)
Het geboortebos is gelegen aan de Muilshoek. — © Gemeente Sint-Katelijne-Waver
LEES OOK: 750 nieuwe bomen en struiken aangeplant in bos Verloren Hoek
Hoofdpunten
Wat een beelden: Mathieu van der Poel (met aanval) en Wout van Aert (met topstart) doen WK veldrijden al na vier minuten ontploffen
IN BEELD. Op de koppen lopen in Hoogerheide: meer dan 40.000 fans klaar voor nieuw WK-duel Van Aert-Van der Poel
ONZE STERREN WK VELDRIJDEN. Twee absolute topfavorieten in Hoogerheide, maar eentje nét iets meer
VIDEO. Wout van Aert en Mathieu van der Poel luidkeels toegejuicht bij verkenning WK-parcours: “Ik heb er echt al van genoten”
Beste van Plus
Wasbeer zet winkel op stelten nadat hij bevrijd wordt uit benarde situatie
Bart Peeters gaat a capella als gitaar het laat afweten tijdens eerbetoon aan overleden songwriter in ‘James de Musical’
Studente geneeskunde speelt eerste keer mee met loterij en wint jackpot van 33 miljoen euro
‘Euromillions’ winnen zonder de cijfers juist te hebben, hoe kan dat? “Dit noemen we de miljonairsdouche”