Over en uit voor WK? Marokkaanse spelverdeler loopt vermoedelijk zware blessure op bij laatste competitieduel met Marseille
© AP
Het WK van Amine Harit lijkt nog voor het goed en wel begonnen is voorbij. De Marokkaanse international en spelverdeler van Olympique Marseille ging hard neer in een duel tijdens de partij tegen het Monaco van Philippe Clement en greep meteen naar de knie. De 25-jarige Harit werd met een brancard van het veld gedragen. Afwachten hoe ernstig het is.
Marseille zag Amine Harit in de 62e minuut uitvallen. Na een duel met verdediger Axel Disasi moest de Marokkaanse middenvelder per brancard van het terrein gedragen worden. Harit maakt deel uit van de 26-koppige WK-selectie van bondscoach Oualid Regragui. Marokko is op 27 november in Doha de tweede tegenstander van de Rode Duivels in groep F.
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
© AP
© AP
HOOFDPUNTEN
AA Gent maakt dubbele achterstand goed, maar gaat in extremis toch nog onderuit bij Cercle Brugge
ONZE PUNTEN. Raman en Stengs laten hun ploeg in de steek, ook Antwerp-debutant stelt teleur
Anderlecht en Antwerp scoren niet in partij met twee oerdomme rode kaarten
Antwerp-speler Calvin Stengs denkt even dat hij in een boksring staat en krijgt rood na uithaal richting Amadou Diawara
Beste van Plus
Lees meer
Belastende details in verkrachtingszaak tegen Dani Alves uitgelekt, entourage kan het niet geloven: “We willen ons leven geven om hem uit deze hel te krijgen”
VIDEO. Kylian Mbappé imiteert obsceen gebaar van Argentijnse doelman Dibu Martinez
Rudi Völler wordt directeur van Duitse nationale ploeg
Bijna 1,5 miljard tv-kijkers zagen Messi en Argentinië wereldtitel veroveren, een record