Voetbal

OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van afgelopen weekend in het Antwerpse voetbal

Zwarte Leeuw kon de degradatietopper winnend afsluiten tegen Diest met 0-2. Zo springt het weg van de laatste plaats. © Guy Meurs

Hieronder vindt u een overzicht van de doelpuntenmakers in het Antwerpse voetbal.

CHALLENGER PRO LEAGUE

SK Deinze - Beerschot 3-2

26’ en 45’ Staelens 1-0 en 2-0, 70’ en 85’ Baeten 2-1 en 2-2, 90’ Dansoko 3-2.

1STE NATIONALE

Heist - Winkel Sport 2-0

51’ Ferreira Carrasco 1-0, 79’ Diedhiou 2-0.

Ninove - Dessel Sport 1-2

46’ Bael 1-0, 73’ Vanhaen 1-1, 90’ Konneh 1-2.

Charleroi U23 - Mandel United 1-0

19’ De Moerloose 1-0.

Patro Eisden - La Louvière 2-1

5’ Renson 1-0, 8’ Azevedo Janelas 1-1, 88’ Kis (str.) 2-1.

Francs Borains - Thes Sport2-1

74’ Vermijl 0-1, 78’ Chevalier 1-1, 83’ Lavie 2-1.

AA Gent U23 - Tienen1-0

50’ Van Daele 1-0.

Hoogstraten - FC Luik 1-1

69’ Mouhli 0-1, 79’ Fall 1-1.

Young Reds - Knokke 0-1

82’ Sula 0-1.

OH Leuven U23 - Rupel Boom 1-2

60’ Bourdouxhe 0-1, 83’ Agyapong 1-1, 88’ Buyl 1-2.

2DE AFDELING VV B

KFC Turnhout - Bocholt 2-5

10’ Brulmans 0-1, 26’ Lenaerts 0-2, 30’ J. Coeckelbergs 1-2, 45’ Van de Vyver (own.) 1-3, 57’ en 63’ Mathei 1-4 en 1-5, 70’ Wils (str.) 2-5.

Berchem Sport - Hades1-1

52’ Cobos Copado (str.) 1-0, 65’ Bongiorno (str.) 1-1.

Tongeren - Lebbeke 3-1

40’ Stassen 1-0, 42’ Cilt 2-0, 66’ Van de Velde 2-1, 89’ Amoah 3-1.

Lille United - Londerzeel 0-0

Sporting Hasselt - Lyra-Lierse 4-2

17’, 24’ en 61’ Leao Kessels 1-0, 2-0 en 3-0, 72’ en 82’ Schaessens 3-1 en 3-2, 89’ Maus 4-2.

Diegem Sport - Cappellen 1-3

36’ Ristovic 0-1, 45’ Lemaire (str.) 0-2, 60’ Egerickx (str.) 1-2, 79’ Van Zantvoort 1-3.

KV Mechelen U23 - SK Pepingen-Halle0-0

Beerschot U23 - RC Mechelen1-2

6’ De Paepe 0-1, 27’ Goossens (str.) 1-1, 60’ Weuts 1-2.

Belisia Bilzen - City Pirates 3-0

43’ Vandecaetsbeek 1-0, 60’ Martin Suarez 2-0, 66’ Allegria 3-0.

3DE AFDELING VV B

Sint-Lenaarts - Houtvenne 1-0

66’ Daoudi 1-0.

Witgoor - Termien 1-2

57’ Hulsmans 1-0, 60’ Heeren 1-1, 80’ Odutayo (str.) 1-2.

Pelt - ASV Geel 1-1

54’ Kredyt 0-1, 85’ Stankov 1-1.

Diest - Zwarte Leeuw 0-2

2’ Faria Da Silva 0-1, 69’ Jochems 0-2.

Betekom - Beringen 2-1

3’ Clerckx 1-0, 13’ Yakupçebioglu 1-1, 30’ De Keukeleere 2-1.

Schoonbeek-Beverst -Wezel Sport 1-0

30’ Efekia Mongo 1-0.

Wijgmaal - KFC Nijlen 1-2

38’ Dupont 1-0, 59’ en 92’ Peeters 1-1 en 1-2.

Kampenhout - KVK Wellen 0-2

54’ Poell 0-1, 89’ Versteeven 0-2.

1STE PROVINCIALE

Herselt - Berg en Dal 1-4

3’ en 35’ Smeets 0-1 en 0-2, 50’ Molenberghs 0-3, 59’ Polino 1-3, 78’ Voorn 1-4.

Antonia - ’s Gravenwezel-Schilde 0-1

79’ Lansu 0-1.

Zoersel - Kontich 3-1

9’ Geerts 1-0, 15’ Van Oerle 1-1, 23’ Dejaeger 2-1, 77’ Van Staeyen 3-1.

De Kempen - Ternesse 4-0

36’ Gielis 1-0, 42’ Vervoort 2-0, 73’ en 86’ Swaans 3-0 en 4-0.

BSK Retie - Tisselt 1-2

3’ Noeyens 1-0, 76’ en 87’ Van Tongeren 1-1 en 1-2.

Ranst - Loenhout 2-2

16’ Aertsen 0-1, 32’ Yilmaz 1-1, 37’ Beenens 2-1, 42’ Cox 2-2.

Vosselaar - OG Vorselaar 0-0

Heikant-Berlaar - Mariekerke-Branst 0-0

2DE PROVINCIALE A

Mortsel OG - Bonheiden 1-3

2’ Lambrechts 1-0, 35’ Verbruggen 1-1, 45’ Meurrens 1-2, 49’ De Wit 1-3.

V. Zwijndrecht - Nielse 7-0

17’ en 23’ Vercauteren 1-0 en 2-0, 27’ Amand 3-0, 46’ Vercauteren 4-0, 48’ Van Aken 5-0, 64’ Berberovic 6-0, 82’ Van Bouwel (str.) 7-0.

Bevel - KVC Wilrijk2-0

3’ Van Peer 1-0, 11’ Van Look (own.) 2-0.

Zandhoven - Oppuurs3-1

25’ De Backer 1-0, 27’ Dermaut 2-0, 31’ Van Gool 2-1, 89’ Jannes 3-1.

Willebroekse - Wavria 1-2

32’ M’Faume Ramadhani (str.) 1-0, 84’ Van den Brande 1-1, 88’ Van Dyck 1-2.

RVC Hoboken - Bornem 6-0

6’ Achbari 1-0, 13’ Vleminckx 2-0, 45’ en 50’ Achbari 3-0 en 4-0, 83’ Owusu 5-0, 90’ Bouyalaoui 6-0.

TOR Deurne Pirates - FC Katelijne 1-3

22’ Akaouch 0-1, 36’ Smets 0-2, 80’ Schwartz (str.) 1-2, 83’ Zekhnini 1-3.

Broechem - Hooikt 2-1

8’ Bossaerts 1-0, 68’ Van Hemert 1-1, 84’ Stuyven 2-1.

Rode kaart: 93’ Ceulemans (2x geel, H.).

2DE PROVINCIALE B

Sint-Dimpna - White Star 1-2

38’ Van Gils 0-1, 40’ Hoes 1-1, 84’ Mathieu (str.) 1-2.

Punt-Larum - Brasschaat 2-0

41’ Custers 1-0, 51’ Van Hees (own.) 2-0.

Weelde - VC Herentals 4-1

2’ Dillen 0-1, 35’ Boelen 1-1, 61’, 64’ en 74’ Segers 2-1, 3-1 en 4-1.

Lille United B - Exc. Mariaburg1-1

7’ Fissers 0-1, 66’ Sas 1-1.

Lentezon Beerse - Merksplas2-4

28’ Michiels 1-0, 32’ Derkx 1-1, 48’ Van Schijndel 1-2, 52’ Lauwers 2-2, 75’ Derkx (str.) 2-3, 91’ Jochems 2-4.

Rode kaart: 85’ Alonso Taboada (2x geel, L.).

Zwaneven - Sint-Job 2-1

30’ Van Tongerloo 1-0, 40’ Deproost 2-0, 55’ Stojanac 2-1.

Wuustwezel - Arendonk Sport 1-1

31’ Vermeiren 1-0, 67’ Desmet 1-1.

Olmen - Kalmthout 1-1

29’ Bertels 1-0, 66’ Simons 1-1.

3DE PROVINCIALE A

Exc. Essen - Nieuwmoer 1-0

45’ De Ren 1-0.

Meer - TOR Deurne Pirates B 3-1

8’ Adams 1-0, 33’ Iton 1-1, 48’ en 57’ J. Sprangers 2-1 en 3-1.

Oxford Hemiksem - Berendrecht

uitgesteld

Minderhout - Achterbroek 1-0

40’ Lambrechts (own.) 1-0.

Turk Sport - FC Merksem0-5

7' Boulayoune 0-1, 24’ De Bremaeker 0-2, 27’ en 30’ Boulayoune 0-3 en 0-4, 47’ Gys 0-5.

Ekeren - Gooreind 1-0

4’ Tauil 1-0.

Zandvliet - Berchem Sport B 2-2

17’ en 55’ Domen 1-0 en 2-0, 86’ Kerckhoffs 2-1, 90’ Foqué 2-2.

Wijnegem - Hoboken B2-0

38’ en 69’ Hendryckx (str.) 1-0 en 2-0.

Rode kaart: 93’ Van Acker (2x geel, H.).

3DE PROVINCIALE B

Ramsel - Aartselaar 3-1

11’ en 44’ Vandenbergh 1-0 en 2-0, 64’ D’Haes 2-1, 87’ Vandenbergh 3-1.

Rode kaart: 50’ Ceulemans (2x geel, A.).

Hallaar - Lint 3-0

7’ Vercammen 1-0, 67’ Le Blon 2-0, 89’ Janssens 3-0.

FC Katelijne - Rijmenam3-3

25’ De Cock 1-0, 34’ Nys 1-1, 44’ Agbloe 1-2, 48’ El Boudakhani 2-2, 55’ Bouzerda 2-3, 70’ Peeters 3-3.

FC Putte - SC Duffel0-1

57’ Verschaeren 0-1.

Schriek - Wintam 5-0

2’ Coertjens 1-0, 59’ Van Vaerenbergh 2-0, 68’ Haddaoui 3-0, 80’ en 86’ Gommers 4-0 en 5-0.

VV Duffel - Walem 0-5

30’ J. Bouwmeester 0-1, 54’ Audenaert (str.) 0-2, 60’ B. Bouwemeester 0-3, 63’ J. Bouwmeester 0-4, 72’ Audenaert 0-5.

Sint-Amands - Hove 1-4

20’ Van Wezer 0-1, 42’ Ziane 1-1, 51’ Van Wezer 1-2, 60’ Peeters 1-3, 68’ Tirez (str.) 1-4.

Booischot - Schelle 1-0

65’ Verhaegen 1-0.

3DE PROVINCIALE C

SKS Herentals - KFC Mol 8-1

6’ Van Gestel 1-0, 14’ Peeters 2-0, 26’ Lambrechts 3-0, 34’ Luysterborg 3-1, 40’ en 54’ Peeters 4-1 en 5-1, 61’ Szalega 6-1, 63’ Van Gestel 7-1, 71’ Peeters 8-1.

Kasterlee - Oostmalle 6-0

3’ Delsemme 1-0, 29’ en 31’ Sterckx 2-0 en 3-0, 71’ Hangisi 4-0, 75’ Kamara 5-0, 90’ Sterckx 6-0.

Flandria - Wortel

uitgesteld

Ezaart - Excelsior Vorst7-0

5’ Van Gils (own.) 1-0, 7’ Janssen (str.) 2-0, 13’ Amoyan 3-0, 22’ en 30’ De Scheemaecker 4-0 en 5-0, 38’ en 72’ Hannes 6-0 en 7-0.

Linda Olen - Poppel 1-0

52’ Marijnissen 1-0.

Excelsior Bouwel - De Kempen B 0-1

19’ Nuyens 0-1.

Oevel - Beekhoek3-0

38’ Geudens 1-0, 56’ Engelen 2-0, 79’ Dewin 3-0.

Noordstar - Verbr. Balen3-0

32’ Bruynseels 1-0, 45’ Heremans 2-0, 74’ Beckers 3-0.

4DE PROVINCIALE A

Nielse B - SC Duffel B 4-1

32’ Abdoul 1-0, 60’ Diouf 2-0, 70’ en 76’ Sambe Ndiaye 3-0 en 4-0, 88’ Yoeran 4-1.

Kontich B - Reet 2-0

20’ Lambrechts 1-0, 75’ L. Nackaerts 2-0.

Tisselt B - Oxford Hemiksem B 5-1

24’ Blommaert 1-0, 29’ Vloebergh 2-0, 44’ Hafiani Khabbach 2-1, 50’ Blommaert 3-1, 60’ Maes 4-1, 89’ Vermeersch 5-1.

Hingene - Schelle B 3-0

26’ De Cock 1-0, 46’ en 48’ Spiessens 2-0 en 3-0.

Mariekerke-Branst B - Rumst3-2

47’ Vermeulen 0-1, 48’ Van der Vliet 0-2, 57’ Ouhammou Taouni 1-2, 76’ Gönen 2-2, 90’ Geleyn 3-2.

Kalfort Puursica - Lippelo 5-0

20’ M. Bouwmeester 1-0, 26’ G. Bouwmeester 2-0, 52’ Boudellaha 3-0, 57’ en 78’ G. Bouwmeester 5-0.

Blaasveld - Heindonk2-0

23’ Cauwenbergh (own.) 1-0, 40’ Van Asbroeck 2-0.

Rode kaart: 55’ De Kunst (2x geel, H.).

4DE PROVINCIALE B

City Pirates B - Mortsel OG B 2-6

1’ Coban 0-1, 10’ Bouyonassen Ahatri 1-1, 23’ Fall 2-1, 28’ Sillah (str.) 2-2, 65’ Brouwers 2-3, 66’ Moons 2-4, 68’ Diakhate (str.) 2-5, 83’ Wuytens 2-6.

Rode kaart: 87’ Drozdov (2x geel, CP).

Oxaco-Boechout - Antwerpen Noord

uitgesteld

Los Incas Antwerpen - Boechoutse 3-3

20’ Quintero Gomez 1-0, 33’ Van den Bossche 1-1, 37’ El Achkar 2-1, 53’ Malelama Di Thoble 3-1, 88’ Beirens (str.) 3-2, 93’ Van Ryckeghem 3-3.

Ternesse B - Zwijndrecht B3-0

63’ Van Havenbergh (own.) 1-0, 75’ Raimi 2-0, 79’ Zerdoua 3-0.

KVC Wilrijk B - Burcht1-6

9’ Melkert 0-1, 10’ Adahchor 1-1, 11’ Melkert 1-2, 24’ Malha 1-3, 34’ Melkert 1-4, 60’ Malha 1-5, 78’ El Khalfioui 1-6.

’s Gravenwezel-Schilde B -Maccabi 4-3

2’ en 5’ Braeckmans 1-0 en 2-0, 40’ Van 0ppens 3-0, 49’ Meyvisch 4-0, 65’ Janssens (own.) 4-1, 72’ en 85’ Lavan 4-2 en 4-3.

SK Schoten - Tubantia Borgerhout3-1

22’ Van der Westerlaken (str.) 1-0, 41’ Stekelorum 1-1, 43’ Moulaert (own.) 2-1, 75’ Kurdoghlian 3-1.

4DE PROVINCIALE C

Brecht - Sint-Lenaarts B 0-1

82’ Van Santvoort 0-1.

Sint-Job B - Donk 1-1

67’ De Wilde 0-1, 89’ Broekhoven (str.) 1-1.

Heibos - Antonia B 4-0

21’ Hofmans (own.) 1-0, 69’ en 75’ Smol 2-0 en 3-0, 78’ Dehandschutter 4-0.

Rode kaart: 65’ Duchateau (2x geel, A.).

Maria-ter-Heide - Putte SK 0-5

1’ Michielsen 0-1, 16’ Segers 0-2, 31’ Michielsen 0-3, 32’ Verhaegen 0-4, 35’ Smeerts 0-5.

Meerle - Horendonk 2-3

30’ Aertsen 0-1, 56’ Michiels 1-1, 66’ Beyers 1-2, 80’ Alders 2-2, 88’ Schuurbiers 2-3.

Rode kaart: 85’ Y. Van Bavel (2x geel, M.).

Wildert -Exc. Mariaburg B4-2

17’ Jacobs 1-0, 33’ Gorrebeeck 1-1, 50’ Van Loon 2-1, 58’ Jacobs 3-1, 68’ Dingenen 3-2, 89’ Van Loon 4-2.

Alberta Schilde - Zandvliet B3-1

41’ Laplanche 0-1, 51’ Guillaume 1-1, 55’ Van Ginckel 2-1, 68’ Tomboy 3-1.

4DE PROVINCIALE D

Kessel United - Elzestraat 1-3

7’ Nunes Soares (str.) 1-0, 58’ Colonne 1-1, 59’ Hubens 1-2, 81’ Colonne 1-3.

SK Berlaar - Leest United 6-3

3’ Gonzalez Gonzalez 0-1, 9’ Smets 1-1, 44’ Van Schevensteen 2-1, 52’ Van Loock 3-1, 58’ Bejaer 3-2, 66’ Lambrechts 4-2, 69’ Put 5-2, 78’ Spiessens Mertens 5-3, 81’ De Nyn (own.) 6-3.

FC Katelijne B - Muizen 2-5

2’ en 20’ D. Goossens 0-1 en 0-2, 33’ El Mandoudi 0-3, 38’ Wynants 0-4, 41’ Luyks 1-4, 45’ K. Goossens 1-5, 67’ Van Dessel 2-5.

Heffen - Wavria B4-1

2’ en 14’ De Prins 1-0 en 2-0, 45’ Opdebeeck 2-1, 59’ Van Huynegem 3-1, 81’ Biesemans 4-1.

Beerzel - Hombeek 2-1

17’ De Maeyer 0-1, 32’ De Loose 1-1, 51’ Nys 2-1.

Peulis - FC Putte B 4-2

21’ Van Erps 0-1, 45’ Op de Beeck 0-2, 47’ Foulon 1-2, 48’ Roelandts 2-2, 74’ Van den Bosch 3-2, 80’ Dockx 4-2.

SC Mechelen - Hooikt B 6-0

3’ Angafor 1-0, 7’ Wuyts 2-0, 19’ Angafor 3-0, 29’ Van Camp 4-0, 44’ El Gdali 5-0, 45’ Van Camp 6-0.

4DE PROVINCIALE E

Oud-Turnhout - Oelegem 6-1

21’ Haest (str.) 1-0, 35’ en 43’ Hulselmans 2-0 en 3-0, 60’ Van Ballaer 4-0, 70’ Peeters 4-1, 75’ en 80’ Hulselmans 5-1 en 6-1.

Emblem - Dosko 4-2

29’ Van Bockstal (str.) 1-0, 33’ Van Clemen 2-0, 42’ Adriaensen 2-1, 61’ Colin 3-1, 87’ Taciak 3-2, 92’ Van Bockstal 4-2.

Pulle - Oosthoven 1-2

12’ Peeters 1-0, 38’ Vaes 1-1, 45’ Willemsens 1-2.

Wechelderzande - Ranst B1-0

32’ Diels 1-0.

Vlimmeren - Lentezon B 3-0

30’ en 33’ Bax (str.) 1-0 en 2-0, 88’ Cuylaerts 3-0.

Rode kaart: 89’ Kindt (L.).

Westmalle - Halle 5-1

50’ Vermeylen 1-0, 55’ Asselberghs 2-0, 70’ De Bie 2-1, 78’ Vermeylen 3-1, 79’ Schrijvers 4-1, 90’ Vermeylen 5-1.

Pulderbos - HIH Turnhout 2-2

28’ Hofkens (str.) 0-1, 31’ Sebastiao 1-1, 56’ De Belser 2-1, 73’ Jacobs 2-2.

4DE PROVINCIALE F

Wezel Sport B - Sint-Dimpna B

uitgesteld

Rauw - Netezonen 3-3

14’ Geypen 1-0, 30’ Vandegaer 2-0, 49’ Taels 2-1, 65’ Burhan (str.) 3-1, 85’ De Temmerman 3-2, 87’ Synaeve 3-3.

Grobbendonk - VV Laakdal 3-2

21’ Schuerwegen 1-0, 25’ Somers 1-1, 60’ Veulemans 2-1, 85’ Schuerwegen 3-1, 95’ Somers 3-2.

Immer Oost - Tongerlo 3-1

6’ Coolkens 0-1, 30’ Peeters 1-1, 51’ Dams 2-1, 64’ Van den Bergh 3-1.

Olen United - Dessel Sport B 7-3

12’ Soontjens 1-0, 15’ Hannes 2-0, 17’ Wolput 3-0, 32’ Cauwenberghs (str.) 3-1, 33’ Vangeel 4-1, 34’ Van Hout 4-2, 38’ Vangeel 5-2, 45’ Gys 5-3, 77’ Bouwen 6-3, 90’ Vangeel 7-3.

Herenthout - Zammel1-5

10’ Thys (str.) 1-0, 40’, 55’, 60’ en 63’ Gielis 1-1, (str.) 1-2, (str.) 1-3 en (str.) 1-4, 80’ Hoofmans 1-5.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus