Voetbal  

OVERZICHT: Alle wedstrijduitslagen in het Oost-Vlaamse provinciale voetbal

Mathias Vanden Berghe viert nadat hij KSK Vlaamse Ardennen op een 1-0-voorsprong zet tegen SV Zottegem. De match zou op 1-1 eindigen. ©  Geert De Rycke

Oost-Vlaanderen

EERSTE PROVINCIALE:

Svelta Melsele - Sint-Denijssport: 1-2

14’ Schoonjans (0-1), 33’ Martens (0-2), 83’ Soares Wanderley (1-2).

SK Berlare - SK Munkzwalm: 0-4

35’ De Bodt (0-1), 61’ Ulens (0-2), 81’ Fouquet (0-3), 83’ Van De Wattijne (0-4).

Vlaamse Ardennen - SV Zottegem: 1-1

13’ Vanden Berghe (1-0), 77’ Deleenheer (1-1).

HRS Haasdonk - KSK Beveren: 1-1

41’ De Rauw (1-0), 63’ De Vos (1-1).

FC Kleit - Excelsior Mariakerke: 2-1

48’ Mirvic (0-1), 80’ Verscheure (1-1), 83’ Demeyer (2-1, pen.).

SK Denderhoutem - Eendracht Zele: 0-0

SKN Sint-Niklaas - KSK Grembergen: 1-2

29’ Ryckaert (0-1), 65’ Claessens (0-2), 90’ Smet (1-2).

KFC Heikant-Zele - DT Borsbeke: 0-2

24’ Bellon (0-1), 63’ Elaut (0-2).

TWEEDE PROVINCIALE A

FC Latem - Sparta Ursel: 2-1

40’ Fonck (1-0), 60’ Van De Walle (1-1), 66’ Hykaj (2-1).

VK Knesselare - FC Poesele: 5-0

17’ & 45’ Hooreweghe (1-0 & 2-0), 72’ De Cuyper (3-0), 86’ & 88’ Hooreweghe (4-0 & 5-0).

FCG Sint-Laureins - VSV Gent: 4-0

36’ De Muer (1-0), 58’ Van Loo (2-0), 61’ Van Wynsberge (3-0), 83’ Versluijs (4-0).

LS Merendree - SK Bellem: 5-1

16’ Beerens (1-0), 27’ Naessens (2-0), 34’ Van De Velde (3-0), 59’ Mortier (3-1), 69’ Naessens (4-1), 90’ Beerens (5-1).

Zeveren Sportief - FCE Meetjesland: 2-1

6’ De Smul (1-0), 26’ Steyaert (1-1, own.), 51’ Borkelmans (2-1, own.)

FC Destelbergen - FC Assenede: 2-2

62’ Speltdooren (1-0, pen.), 72’ Boogaard (1-1), 73’ Goethals (1-2), 87’ Owusu (2-2)

FC Sleidinge - KSK Maldegem: 0-4

36’ & 59’ Roels (0-1 & 0-2), 71’ De Smet (0-3), 90’ De Jaeger (0-4).

SK Lovendegem - FC Lembeke: 2-1

15’ Van Lerbeirghe (0-1), 43’ Cetinkaya (1-1), 44’ Ercaliskan (2-1).

TWEEDE PROVINCIALE B

TK Meldert - KVV Laarne-Kalken: 3-4

1’ Van Rijsselberghe (0-1), 17’ Raeymaekers (1-1), 21’ Van De Wiele (1-2), 45’ Vander Voorde (2-2), 54’ Robaeyst (2-3), 74’ De Ridder (2-4), 90’ Raeymaekers (3-4).

KVE Winnik - Kluisbergen Sportief: 0-2

66’ Depoppe (0-1), 70’ Covent (0-2).

SV Geraardsbergen - St. Denderleeuw: 1-2

22’ Van Acoleyen (1-0), 49’ Roelandt (1-1), 80’ Wagner (1-2).

KFC Edeboys - Sparta Wortegem: 5-1

13’ Araujo (1-0), 20’ Blanckaert (2-0, pen.), 21’ Vantieghem (2-1, pen.), 47’ Blanckaert (3-1), 50’ Vispoel (4-1), 89’ Lorré (5-1).

KSV Maarkedal - SV Melsen: 1-3

6’ De Mulder (0-1), 25’ Claessens (0-2), 42’ Mercier (1-2), 90’ Trossaert (1-3).

KWIK Eine - Eendracht Houtem: 1-0

56’ Van Caenegem (1-0).

Osta Meerbeke - Olsa Brakel B: 2-1

5’ & 36’ Moucheux (1-0 & 2-0), 60’ Oulad (2-1).

KVV Schelde - Nokere-Kruishoutem: 3-2

23’ Clinckemaillie (0-1), 28’ Dekuyper (0-2), 49’ Catrysse (1-2), 57’ Meulenijzer (2-2), 67’ Catrysse (3-2).

TWEEDE PROVINCIALE C

SK Kemzeke - Eendracht Bazel: 4-2

35’ Pinoy (1-0), 43’ Madah (1-1), 59’ Van Moeseke (2-1), 64’ Jonas (3-1), 72’ Van Callenberge (4-1), 85’ Janssens (4-2).

KSK Kieldrecht - J. Schoonaarde:  0-3

18’ Schockaert (0-1), 21’ Maes (0-2), 30’ Boone (0-3).

SV Zaffelare - KAV Dendermonde: 4-1

7’ De Schoenmaeker (1-0), 19’ Baeyens (2-0), 42’ Nimmegeers (3-0), 76’ Maebe (4-0)

VK White-Boys - Sint-Gillis-Waas: 2-4

16’ Thyssen (0-1), 23’ Maes (1-1), 30’ De Moor (1-2), 44’ Assadrati (2-2), 47’ & 77’ Van Overmeiren (2-3 & 2-4).

KV Sint-Gillis - KFC Vrasene: 4-0

6’ Rogge (1-0), 21’ De Block (2-0), 75’ & 80’ Smekens (3-0 & 4-0).

SKL Doorslaar - Sp. Waasmunster: 6-1

5’ & 21’ Van Laecke (1-0 & 2-0), 30’ Maes (2-1), 48’ & 60’ Van Laecke (3-1 & 4-1), 65’ Erkoç (5-1), 84’ Van Laecke (6-1).

KFC Kruibeke - KSK Kallo: 5-0

37’ Vermeulen (1-0, pen.), 39’ Vermeiren (2-0), 56’ Lardenoit (3-0), 83’ Vermeiren (4-0), 85’ Van Ruijssevelt (5-0).

FCH Sinaai - Dynamo Beervelde: 3-1

41’ Brabants (0-1), 59’ Meiresone (1-1), 86’ Gerets (2-1, pen.), 90’ Vercouteren (3-1).

DERDE PROVINCIALE A

Evergem Center - FAC Waarschoot:  0-1

81’ De Muynck (0-1, pen.).

Evergem 2020 - KFC Heusden Sport: 4-1

12’ De Jonge (0-1), 40’ Jacobs (1-1), 54’ Brouwers (2-1), 82’ Van Hyfte (3-1), 90’ Brouwers (4-1).

KVV Zomergem - SK Lochristi: 0-7

8’ Vandedrinck (0-1), 17’ Lammens (0-2), 40’ Lagast (0-3), 52’ Moens (0-4), 62’ Vandedrinck (0-5), 75’ De Clercq (0-6), 77’ Vigneri (0-7).

Belzele Evergem - WS Lotenhulle: 1-0

68’ Van Leene (1-0).

St. Muide Gent - VK Watervliet:  4-2

30’ De Wilde (1-0), 44’ Pauwels (1-1), 45’ Mpiana (2-1), 62’ & 82 De Wilde (3-1 & 4-1), 90’ Pauwels (4-2).

Kaprijke-Bentille - D. Maria-Aalter:  3-1

12’ El Malqui (0-1), 27’ ,43’ & 70’ Boelens (1-1 2-1, pen. & 3-1.).

E. Hansbeke - SK Vinderhoute: 9-1

7’ De Vleeschouwer (1-0), 17’ & 19’ Deleu (2-0 & 3-0), 27’ Van Doorne (3-1), 30’ Deleu ‘4-1), 42’ Heyse (5-1), 44’ Deleu (6-1), 54’ De Meyer (7-1), 69’ & 90’ Dierick (8-1 & 9-1).

Sint-Kruis-Winkel - SK Wachtebeke: 3-3

17’ Vereecke (0-1), 33’ Emilov Aleksiev (1-1), 44’ Billiet (1-2, own.), 45’ Emilov Aleksiev (2-2), 73’ Van De Wiele (3-2), 83’ Asman (3-3).

DERDE PROVINCIALE B

Cercle Melle - FC Gavere-Asper: 3-2

2’ Haesebeyt (0-1), 9’ Quipor (1-1), 34’ Verleye (1-2), 67’ Dewaele (2-2), 91’ Cremers (3-2, own.)

JV De Pinte - Eendracht Vinkt: 5-0

12’ Heymans (1-0), 14’ Moors (2-0), 30’ Rabaey (3-0), 72’ Haeck (4-0), 77’ Rabaey (5-0).

VC Nazareth-Eke - ESA Bottelare: 0-2

83’ De Paepe (0-1), 90’ Maes (0-2).

Tenstar Melle - Eendr. Moortsele: 1-2

52’ Van Huffel (1-0), 67’ Verstraeten (1-1), 69’ Teerlinck (1-2).

VW Gijzel-Oostezele - FC Latem B: 2-2

11’ & 29’ Peers (0-1 & 0-2), 38’ De Jaeger (1-2), 60’ Van Caenegem (2-2).

E. Machelen-a/d-Leie - Olsene Sp.: 4-0

36’ Dhaenens (1-0), 40’ Vanden Broucke (1-1), 72’ Careel (3-0), 72’ Crommelynck (4-0).

HT Zwijnaarde - VC Zwijnaarde: 5-1

14’ Mokio (0-1), 43’ Saouti (1-1), 59’ Bualuela-Bualuela (2-1) 67’ Jarju (3-1), 77’ & 80’ Vekeman (4-1 & 5-1).

VCE Huise-Ouwegem - Jong Zulte: 2-1

13’ Dentijn (0-1), 39’ Hoste (1-1), 46’ Bauters (2-1).

DERDE PROVINCIALE C

St. Michelbeke - KFC Kluisbergen: 1-1

38’ Duynslaegher (1-0), 88’ Ferreira Lino (1-1).

SV Zottegem B - E. Elene-G’berge B: 0-1

41’ Van Den Steen (0-1).

Moerbeke-G’bergen - SV Everbeek: 4-1

13’ Courbet (1-0, pen.), 36’ & 71’ Dumont (2-0 & 3-0), 77’ Emre Ak (3-1), 84’ De Roeck (4-1).

KSK Zingem - Breivelde-Zottegem: 4-0

21’ D’Hondt (1-0), 35’ Van Assche (2-0), 44’ Vervust (3-0), 90’ Van De Vijver (4-0).

VC Sparta Bevere - FC Velzeke: 5-0

20’ Doublet (1-0), 37’ Thomaes (2-0), 60’ Opsomer (3-0), 65’ Lison (4-0), 69’ Heyndrickx (5-0).

KFC Petegem A.S. - St.-M. Horebeke: 0-5

19’ Roman (0-1), 27’ Verhauwaert (0-2), 61’ Van Medegael (0-3), 75’ Van Wambeke (0-4), 86’ Vleminckx (0-5).

VCE Deftinge - VV Volkegem: 2-4

14’ Mondjoy (0-1), 60’ De Keyzer (0-2), 68’ Van Gucht (1-2, pen.), 72’ Dione (1-3), 79’ Van Gucht (2-3), 86’ Mondjoy (2-4).

EC Oudenhove - W. Idegem: 6-1

3’ Goossens (0-1), 6’ De Winne (1-1, pen.), 11’ Aelvoet (2-1), 46’ Malaise (3-1), 52’ Aelvoet (4-1), 62’ Malaise (5-1), 81’ De Winne (6-1).

DERDE PROVINCIALE D

KVE Winnik B - SK Wichelen: 2-2

17’ De Duytsche (1-0), 26’ Stichelbout (2-0), 53’ Van Den Winkel (2-1), 80’ Devlieghere (2-2).

Wilskracht Hofstade - KVK Ninove B: 4-3

36’ Van Laethem (1-0, own.), 40’ Baes (1-1), 42’ Asselman (2-1), 43’ Beazar (2-2, own.), 45’ Dufour (3-2, pen.), 68’ Baes (3-3), 85’ Dufour (4-3).

Doggen Erembodegem - SK Aaigem: 2-3

26’ Katondi Mukoko (0-1), 48’ Muylaert (0-2), 54’ Van Hemelrijck (1-2), 75’ Muylaert (2-2), 90’ Geeraerts (2-3).

Herzele-Ressegem - VJ Baardegem: 0-2

31’ De Bolle (0-1), 92’ Van Der Elst (0-2).

FCW Gijzegem - VK Nederhasselt: 1-2

61’ De Ville (0-1), 63’ Kempkes (1-1), 64’ Fransaert (1-2).

Kerksken-Haaltert - FC Smetlede: 1-4

42’ Coppens (0-1), 55’ De Mulder (0-2), 62’ Smekens (0-3), 65’ Wille (0-4), 75’ Biesemans (1-4).

SK Herdersem - SK Erembodegem: 0-1

47’ Moleman s (0-1).

SV Sint-Antelinks - KVVE Massemen: 2-4

16’ Haelterman (0-1), 58’ Van Der Biest (0-2), 75’ Meersschaut (0-3), 85’ De Meyer (0-4).

DERDE PROVINCIALE E

Robur Hamme-M. - SK Oudegem: 2-2

45’ Thierens (1-0), 49’ Burghgrave (2-0, pen.), 61’ Collewaert (2-1, pen.), 66’ Meskens (2-2).

KFC Eksaarde - E. Buggenhout: 0-1

77’ Claessens (0-1).

Rupelmonde - VKS Hamme-Zogge: 2-4

32’ Van De Mergel (0-1), 39’ Oulichki (0-2), 74’ Salem (1-2), 77’ Oulichki (1-3), 83’ Salem (2-3), 90’ WIndey (3-3).

WS Meerdonk - KFC Moerbeke: 1-3

1’ Van Driessche (0-1), 2’ Mets (1-1), 73’ Devriese (1-2), 84’ Van Driessche (1-3).

OB Lebbeke - Svelta Melsele B: 2-1

44’ Cassiman (1-0), 57’ Jacobs (1-1), 69’ Cassiman (2-1).

HO Kalken B - SKV Overmere: 0-3

49’ Van Mol (0-1), 77’ Kekec (0-2), 84’ Kekec (0-3).

KSK Klinge - Rangers Opdorp: 0-4

14’ De Sa Faria (0-1), 27’ Vervondel (0-2), 84’ De Bie (0-3), 86’ Aldiev (0-4).

Eendracht Zele B - SKL Doorslaar B: 3-0

32’ Dogan (1-0, pen.), 60’ & 85’ De Man (2-0 & 3-0).

VIERDE PROVINCIALE A

SKV Oostakker - FC Destelbergen B: 6-1

8’ Vande Cauter (1-0), 28’ Luyten (2-0), 33’ & 41’ & 42’ Van Holderbeke (3-0 & 4-0 & 5-0), 44’ Sedeyn (5-1), 74’ Veracx (6-1).

FC Rooigem - FC Gent City: 0-2

10’ Sezer (0-1), 29’ Gok (0-2).

K. Bassevelde - Excelsior Donk: 1-2

31’ Leliaert (0-1), 36’ Depoorter (0-2), 61’ Van Damme (1-2).

Laarne-Kalken B - Anatolia Gent: 0-1

47’ El Machaoud (0-1).

E. Balgerhoeke - E. Hansbeke B: 1-2

36’ Chielens (0-1), 45’ Baudelet (1-1), 57’ Van Coppernolle (1-2).

VSV Gent B - FCG Sint-Laureins B: 3-2

2’ Vanhuffel (1-0), 37’ Diericx (2-0), 75’ Steijaert (3-0), 76’ Longueville (3-1), 85’ Cools (3-2).

FCA Gent - FC Dampoort: 3-0

10’ D’Hollander (1-0), 50’ & 70’ Van Wingen (2-0 & 3-0).

Heusden Sp. B - Akkers Middelburg: 2-0

68’ Langeraert (1-0), 86’ Mohammed (2-0).

VIERDE PROVINCIALE B

KVV Windeke - JV De Pinte B: 1-0

36’ De Landtsheer (1-0).

VV 9000 Gent - E. Machelen-a-d-L. B: 0-0

Nokere-Kruish. B - HT Zwijnaarde B: 0-0

E. Vinkt B - VW Gijzel-Oosterzele B: 0-1

37’ Droesbeke (0-1).

ESA Bottelare B - VC Nazareth-Eke B: 2-0

33’ Nevejans (1-0), 54’ De Smet (2-0, pen.)

SK Merelbeke - Sparta Petegem B: 3-3

19’ Coddens (1-0), 45’ Laroche (1-1), 60’ De Cuyper (1-2), 72’ Van Thuyne (1-3), 80’ Verdonck (2-3), 89’ Coddens (3-3, pen.).

VC Zwijnaarde B - Zevergem Sport: 1-7

15’ Ooghe (0-1), 25’ De Schamphelaere (0-2), 47’ De Sloover (0-3), 50’ Ooghe (0-4), 55’ Schollaert (0-5), 60’ De Schamphelaere (0-6), 85’ Ooghe (0-7), 88’ Haidari (1-7).

Jong Zulte B - SK Ooidonck Leerne: 1-4

9’ Ervynck (0-1), 14’ Verstraete (0-2), 66’ Coussens (1-2), 85’ Blancke (1-3), 87’ Van Den Hende (1-4).

VIERDE PROVINCIALE C

WK Sint-Goriks - WIK Boekel: 3-0

43’ Merchiers (1-0), 48’ Van Der Stichelen (2-0), 75’ Van Hamme (3-0).

VC Sparta Bevere B - RC Strijpen: 4-5

22’ Temmerman (1-0), 32’ Verckens (1-1), 42’ Verstraeten (2-1, pen.), 50’ Verckens (2-2), 65’ Denijs (3-2), 78’ & 80’ Van Den Meersschaut (3-3 & 3-4), 87’ Verthez (3-5), 93’ Verstraeten (4-5, pen.)

FC Velzeke B - EC Oudenhove B: 3-4

5’ Schietecatte (1-0), 15’ Van Nieuwenhove (1-1), 31’ De Vleeschauwer (1-2), 34’ Vandercasseyen-Smarandoiu (2-2), 40’ Van Nieuwenhove (2-3), 71’ Callebaut (3-3), 82’ Van Nieuwenhove (3-4).

VV Volkegem B - FCL Ronse: 0-2

32’ Jammeh (0-1), 41’ El Kadi (0-2).

KFC Kluisbergen B - FC Bonanza: 0-3

25’ Paternoster (0-1), 38’ Maes (0-2), 58’ Caron (0-3).

SK Munkzwalm B - FC Zegelsem: 4-1

12’ Odevaert (1-0), 27’ Cruypelinck (2-0), 32’ Mabrouk (2-1), 37’ Pandelaere (3-1, pen.), 83’ Callens (4-1).

Racing Mater - Kluisbergen Sp. B: 1-2

77’ De Leeuw (0-1), 80’ Crauwels (0-2), 88’ De Vogelaere (1-2).

SK Opbrakel - St. Michelbeke B: 5-0

50’ Houck (1-0), 57’ & 66’ Vekeman (2-0 & 3-0), 75’ Vandenbossche (4-0), 85’ Houck (5-0).

KSK Zingem B - Geraardsbergen B: 2-2

7’ Osei (1-0), 45’ Van Den Bergh (2-0), 71’ Roskam (2-1), 94’ Van Poucke (2-2).

VIERDE PROVINCIALE D

Massemen B - SV Sint-Antelinks B: 1-1

53’ De Rick (0-1), 90’ Schamp (1-1, pen.).

J. Schoonaarde B - RSC Ophasselt: 6-1

38’ Van Der Putten (1-0), 40’ Van Den Abbeele (2-0), 58’ & 65’ & 69’ De Saedelaere (3-0, pen. & 4-0 & 5-0, pen.), 77’ De Haeck (6-0), 88’ Malak (6-1).

KVV Schelde B - TK Meldert B: 0-4

13’ Moernaut (0-1), 65’ Schots (0-2), 71’ Busschaert (0-3), 78’ Hereman (0-4).

KFC Baasrode - E. Buggenhout B: 6-1

13’ De Mey (1-0), 32’ & 38’ & 42’ Van Acoleyen (2-0 & 3-0 & 4-0), 47’ Van Puyenbroeck (5-0), 70’ Theelen (5-1), 80’ Ringoot (6-1).

E. Nieuwerkerken - Herzele-Ress. B: 0-3

27’ Welleman (0-1), 39’ Baert (0-2, own.), 45’ Prieels (0-3).

KSC Moorsel - VKJ Neigem: 1-3

21’ De Rycke (0-1), 33’ Buyle (1-1), 36’ Hemerijckx (1-2), 73’ Lemaire (1-3).

E. Houtem B - Koboz United Aalst: 13-0

1’ Schoenmaekers (1-0, pen.), 6’ Brewaeys (2-0), 11’ & 11’ Sprangers (3-0 & 4-0), 25’ Van Nuffel (5-0), 34’ Sprangers (6-0), 35’ & 55’ Van Nuffel (7-0 & 8-0), 72’ Calle (9-0), 76’ Brewaeys (10-0), 83’ Heyndrickx (11-0), 87’ Van Nuffel (12-0), 90’ Heyndrickx (13-0).

KSK Vlierzele - Voorde-Appelterre B: 2-0

66’ Van Doorsselaere (1-0), 77’ De Loor (2-0).

VIERDE PROVINCIALE E

SV Zaffelare B - WS Sombeke: 3-4

10’ De Smul (1-0), 26’ Ronsmans (2-0, own.), 36’ Verhulst (2-1), 38’ Braun (2-2), 56’ Van Gaever (2-3), 64’ Verhulst (2-4), 74’ Van Nieuwenhuyze (3-4, pen.)

Bosdam Beveren - FC Sint-Niklaas: 3-1

5’ Neveux (1-0), 7’ Leijzen (1-1), 48’ & 63’ Peeters (2-1 & 3-1).

VOS Reinaert - HRS Haasdonk B: 2-7

2’ Van Den Borre (0-1), 4’ Ivens (0-2), 16’ Van Den Borre (0-3), 37’ Noppe (1-3), 54’ Van Den Borre (1-4), 57’ Charlier (1-5), 87’ Ivens (1-6), 89’ Noppe (2-6), 90’ Van Der Meiren (2-7).

Lokeren-Temse B - Sint-Niklaas B: 3-1

25’ Vermorgen (0-1), 45’ & 53’ Seghers (1-1 & 2-1), 54’ Boulaich (3-1).

FC Hoogeinde - PD Kruibeke: 2-1

7’ Van Der Stighelen (1-0), 71’ Thijs (2-0), 89’ Van Moer (2-1).

VK Tielrode - SV Blauw Wit Temse: 0-5

11’ Schippers (0-1), 31’ Ben Ayad (0-2), 43’ Meul (0-3), 85’ Ben Ayad (0-4), 90’ Meul (0-5).

FC Daknam - SVH Waasmunster: 3-0

62’ Haudachu (1-0), 77’ Van Theemsche (2-0), 92’ Neyt (3-0).

Sint-Pauwels - Orly Sint-Niklaas: 4-2

8’ Kusé (1-0), 11’ Hutniczak (1-1), 15’ Kedzierski (1-2), 40’ El Mokhtari (2-2), 66’ Kusé (3-2), 81’ Braem (4-2).