Ferrari bovenaan tijdens tweede oefensessie GP van Singapore
Carlos Sainz — © Ferrari
Carlos Sainz heeft tijdens de tweede oefensessie voor de GP van Singapore de snelste tijd gereden. De Spanjaard was zo’n twee tienden sneller dan teamgenoot Charles Leclerc. Max Verstappen reed de vierde tijd.
Tijdens de tweede oefensessie zochten de rijders al wat nadrukkelijker de limieten van zowel het stratencircuit in Singapore alsook de wagen op. Voorzicht de muur ‘kussen’ mag, maar niet te hard want de minste fout wordt op het Marina Bay Circuit genadeloos afgestraft.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Uiteindelijk vonden we aan het einde van de oefensessie beide Ferrari’s helemaal bovenaan terug met een vierde tijd voor Max Verstappen.
Meer F1-nieuws:- Commotie in de F1-paddock: “Red Bull heeft het budgetplafond niet gerespecteerd”- “Situatie Lewis Hamilton is vergelijkbaar met die van Michael Schumacher”- Binnenkort F1-races zonder bandenwarmers: “Alles wordt anders”- Tickets voor GP van België 2023 veel duurder geworden- Spaanse boer bouwt zelf een ‘F1-bolide’ die 250 km/u haalt (F1journaal.be)
HOOFDPUNTEN
Remco Evenepoel weet dat het moeilijk wordt om Ronde van Catalonië nog te winnen: “Het is nog altijd Primoz Roglic, die rijd je er niet zomaar af”
Had hij te veel zelfvertrouwen? Waarom het verlies van Remco Evenepoel in Catalonië later toch een zege kan worden: “Hier kan ik veel uit leren”
LIVE KOERS. Ook dag na E3 wordt er veel gekoerst, Wolfpack pakt op zoek naar revanche uit met twee topsprinters in Gent-Wevelgem
In Gent-Wevelgem volgt belangrijkste test voor Jasper Philipsen: “Wedden met Mathieu van der Poel, dat doe ik nooit meer”
Beste van Plus
Lees meer
Schoonvader van Max Verstappen krijgt fikse boete voor racistische en homofobe opmerkingen over Lewis Hamilton
Eerste F1-bolide waarmee Michael Schumacher met Ferrari kampioen werd gaat onder de hamer
“Corinna Schumacher leeft als een gevangene: bij een etentje zou iedereen haar vragen stellen over Michael”
Zesvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton zwaar onder de indruk van Red Bull: “Snelste auto die ik ooit heb gezien”