Wie we daar hebben: Paul-José Mpoku en Mehdi Carcela onderhouden conditie bij Standard U23
© BELGA
In afwachting van een nieuwe club trainen Paul-José Mpoku (30) en Mehdi Carcela (33) mee met SL16 FC, de beloften van Standard.
Thomas Standaert
De twee clubiconen zitten allebei zonder werkgever, maar kregen van hun ex-club toestemming om mee te trainen met de U23, die sinds dit seizoen uitkomen in de Challenger Pro League.
Carcela schermt met interesse uit het Midden-Oosten. Mpoku heeft zelf zijn diensten aangeboden bij Standard nadat hij vorige week zijn contract bij het Turkse Konyaspor heeft laten ontbinden. De clubdirectie ziet hem als een eventuele optie, maar niet als prioriteit.
HOOFDPUNTEN
Nog twee namen over voor positie van de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels: Domenico Tedesco en Peter Bosz
Wat scheelt er met Clinton Mata, een schim van zichzelf bij Club Brugge?
SJOTCAST #19. “Jesper Fredberg die Brian Riemer dingen influistert tijdens de match: dat is geen gezonde situatie”
Een resem snelle blessures, spandoeken bij de vleet en géén schot op doel: 7 dingen die u niet zag dit voetbalweekend
Beste van Plus
Lees meer
Club slankt kern verder af: Eder Balanta op weg naar Schalke 04
Wat scheelt er met Clinton Mata, een schim van zichzelf bij Club Brugge?
SJOTCAST #19. “Jesper Fredberg die Brian Riemer dingen influistert tijdens de match: dat is geen gezonde situatie”
Enkel de aankondiging ontbreekt nog: Dante Vanzeir met succes door medische testen bij New York Red Bulls