Voetbal Eerste ronde Beker van België
FC Destelbergen - FC Sleidinge 3-0: Sleidinge kan geen vuist maken tegen Destelbergen
Verdiende zege voor de thuisploeg tegen een offensief onmondige reeksgenoot FC Sleidinge, dat vorig seizoen uit eerste provinciale is gedegradeerd.
Daems zette op het kwartier een strafschop om na een overtreding op de doorgebroken Basyn. Halfweg in de tweede helft devieerde Hertschap een afstandsschot van Speltdooren in eigen doel. FC Destelbergen voetbal niet groots, maar bleef relatief gemakkelijk overeind. In de slotfase legde El Yazidi via een persoonlijke actie de 3-0-eindstand vast. (jp)
DOELPUNTEN: 15’ V. Daems 1-0 (str.), 65’ Q. Hertschap 2-0 (own.), 88’ Y. El Yazidi 3-0.
Hoofdpunten
26-jarige skiër uit Knokke-Heist komt om het leven na zware val in Oostenrijk
Zussen verliezen 19 familieleden na aardbeving: “Van de ene dag op de andere zijn we groot deel van onze familie kwijt”
Enorme rookontwikkeling bij uitslaande schuurbrand
VRT komt met officiële mededeling over Cathérine van Eylen na onthullingen bij Anderlecht: “Ze zal haar rol herbekijken”
Beste van Plus
Pamela Anderson krijgt eigen kookprogramma en moet er zelfs haar huis niet voor verlaten
Vrouw (33) legt in 4 dagen 100 kilometer af om verdwaalde hond terug te vinden in bos: “De tranen bleven komen”
Gamer is helemaal van de kaart als ze deepfake-video’s van zichzelf op pornosite ontdekt: “Zo ziet pijn eruit”
Na hun tienerrelatie verloren ze elkaar uit het oog, tot Dimitri 17 jaar later zijn stoute schoenen aantrok: “Er is maar één iets veranderd”