(Ex-)Anderlecht-spelers nemen afscheid van Vincent Kompany: “Bedankt om in mij te geloven wanneer veel mensen dat niet meer deden”

© BELGA
De wegen van Vincent Kompany en RSC Anderlecht scheiden. De ex-Rode Duivel arriveerde drie jaar geleden als speler-trainer bij paars-wit en loodste ‘zijn’ Anderlecht de voorbije twee seizoenen als hoofdcoach opnieuw naar (kleine) successen: twee keer Champions’ play-offs en de bekerfinale. Kompany dwong respect af van zijn spelers, die hem nu massaal bedanken.
“Mijn parcours bij deze club zou er zonder jou misschien niet hetzelfde uitgezien hebben”, schreef Albert Sambi Lokonga, die vorige zomer naar Arsenal vertrok, op sociale media. “Bedankt voor alles. Veel spelers en mensen binnen de club zullen je daar missen.”
Ook Joshua Zirkzee bedankte zijn coach in het bijzonder voor zijn succes bij Anderlecht. “Bedankt om in mij te geloven in een periode wanneer veel mensen dat niet meer deden. Het beste in de toekomst”, aldus Zirkzee.
“Bedankt voor alles wat je gedaan hebt voor de club en voor mij”, schreef Anouar Ait El Hadj. “Topcoach, fantastisch mens”, aldus Wesley Hoedt. Ook onder meer Marco Kana, Sergio Gomez, Josh Cullen en Lisandro Magallan schreven een kleine afscheidsboodschap op hun sociale media.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.









Meer sportnieuws
VOORBESCHOUWING TOUR 2022. Rit 1 (Kopenhagen-Kopenhagen). Derde keer, goede keer voor Wout van Aert in een rechtstreeks tijdritgevecht tegen Filippo Ganna?
Tadej Pogacar aan de vooravond van de Ronde van Frankrijk: “Ik hoop op een Tour zonder besmettingen”
LIVE TOUR. Volg hier de persbabbels van alle ploegen voor Le Grand Départ op de voet
Van der Poel vertrekt al vroeg, Van Aert tussen Ganna en Pogacar (die niet als laatste start)
VOORBESCHOUWING GELE TRUI TOUR 2022. Wie kraakt de code van topfavoriet Tadej Pogacar?
Gaan ‘F1-banden’ van Pogacar het verschil maken in de Tour? “De kasseirit? Als Mathieu gaat, dan zal Tadej zijn wagon aanhaken”
Meer over Vincent Kompany
Nieuwe aankoop van Burnley door het dolle heen: “Toen Vincent Kompany belde, kon ik het niet geloven”
Vincent Kompany: “Ik denk er niet aan om spelers van Anderlecht te halen. Ik wil mijn ex-club geen schade toebrengen”
Eerste persconferentie van Vincent Kompany bij het Engelse Burnley: “Ik hoefde niet te vertrekken bij Anderlecht”
Vincent Kompany kent datum en tegenstander voor debuut bij Burnley, en ziet vijftiende (!) speler vertrekken
Hoofdpunten
Gynaecoloog uit Torhout insemineerde vrouwen allicht met eigen sperma: “Je verwacht niet dat zo’n man staat te masturberen en dan zijn zaad komt inbrengen”
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie
Man (45) doodgestoken in appartement in Antwerpen, politie pakt verdachte (42) ter plaatse op
Eén bacterie met gigantische impact op chocoladeproductie: Salmonella treft grootste fabriek van Barry Callebaut in Oost-Vlaamse Wieze
LIVE. Rock Werchter 2022 is begonnen: volg het hier op de voet
Kilo’s verliezen door een pil: kan het echt zo simpel zijn? Hoofddiëtist Michaël Sels geeft uitleg