Barry Baltus valt in laatste ronde van Moto2-GP in Qatar, Vietti pakt overwinning
© EPA-EFE
Barry Baltus (Kalex RW Racing GP) is zondag gevallen met de finish in zicht tijdens de Grote Prijs Moto2 van Qatar, de eerste GP van het seizoen. De Italiaan Celestino Vietti (Kalex Mooney VR46 Racing Team) veroverde op het circuit van Losail zijn eerste zege in de Moto2.
Baltus, die vertrok vanuit zestiende positie, reed halverwege de race op een dertiende plaats. Op acht ronden van het einde ging hij even van de baan af, waardoor hij opnieuw drie plaatsen verloor. Hij won nog één plek en leek zo net in de punten te gaan eindigen, tot hij crashte in de laatste ronde en moest opgeven.
De Italiaan Vietti won met drie seconden voorsprong op de Spanjaard Aaron Canet. De Brit Sam Lowes, rijdend voor het Belgische MarcVDS-team, werd derde.
De tweede Grote Prijs vindt op 20 maart plaats in het Indonesische Mandalika.
© EPA-EFE
HOOFDPUNTEN
Rode Duivels hebben iets recht te zetten tegen Duitsland: balans oogt bloedrood tegen die Mannschaft
Koen Casteels zeker van basisplaats, voorts (vermoeden we) weinig wijzigingen: dit is onze verwachte opstelling van de Rode Duivels tegen Duitsland
Als Bayern-speler een waterdrager, als bondscoach uit op revanche: wie is Duitse bondscoach ‘Herr’ Hansi Flick?
Met woede als brandstof en met de vinger op de mond: hoe Romelu Lukaku bij de Rode Duivels het ongelijk van Inter wil bewijzen
Beste van Plus
Lees meer
Operatie en geen GP van Argentinië voor Marc Marquez na zware crash in Portugal
De blitzstart van Geerts, een NBA-clash tussen MVP’s en de eerste toernooizege van een Belgisch tennistalent: wat moet u van dit sportweekend onthouden
Eerste race, eerste horrorcrash in de MotoGP: Marc Marquez overschat zichzelf en knalt als een wildeman op concurrent
VIDEO. Horrorcrash in MotoGP: Spanjaard breekt kaak en ruggenwervel tijdens training voor race in Portugal