Rode Duivel Dedryck Boyata (Hertha Berlijn) valt uit met enkelblessure

© Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dp
Dedryck Boyata heeft in een oefenduel met zijn club Hertha Berlijn een blessure aan de ligamenten van de rechterenkel opgelopen. Dat bevestigt het team zaterdag.
Bron: BELGA
De Rode Duivel kwetste zich vrijdag in de verloren oefenwedstrijd tegen het Poolse Lech Poznan (2-4). Het is afwachten hoeveel weken Boyata out is.
De 30-jarige centrale verdediger speelt sinds de zomer van 2019 voor Hertha, dat hem weghaalde bij Celtic. Hij schopte het tot aanvoerder maar kende ook al het nodige blessureleed. Tot dusver droeg Boyata het Berlijnse shirt in 63 wedstrijden en maakte daarin vijf goals. Hij heeft ook 28 caps achter zijn naam.
Meer sportnieuws
Deniz Undav laat de concurrentie ver achter en is Profvoetballer van het Jaar, ook geen maat op Felice Mazzu en Tessa Wullaert
Met veertien in eerste, met achttien in tweede klasse: Pro League presenteert alweer nieuw plan om competitie te hervormen
6.000 Club Brugge-fans gaan (ondanks regen) uit hun dak tijdens titelfeest op de Grote Markt: “Het begint stilaan traditie te worden”
Profvoetbalster van het Jaar Tessa Wullaert is altijd blij als ze een trofee wint: “Er is niets beter dan winnen”
SJOTCAST #38. Het grote seizoensoverzicht (en afscheid van Gert en Guillaume): “Het is hier precies Jan Breydel, wij krijgen ook geen erehaag”
Gegeerd in Europa maar toch bij Anderlecht gebleven: wie zijn de jonge debutanten Julien Duranville en Noah Sadiki?
Meer over Dedryck Boyata
Dedryck Boyata helpt Hertha met goal aan langer verblijf in Bundesliga
Traditieclub Hamburg SV zet nieuwe stap richting promotie, degradatie komt dichter voor Dedryck Boyata
Kippenvel! Rode Duivel Axel Witsel krijgt applausvervanging in afscheidswedstrijd bij Dortmund
Hertha en Dedryck Boyata zijn nog niet zeker van behoud na late thuisnederlaag tegen Mainz
Hoofdpunten
Poetin stelt zijn doelen weer bij: “Een van de laatste opties die hij nog heeft”
Met veertien in eerste, met achttien in tweede klasse: Pro League presenteert alweer nieuw plan om competitie te hervormen
Pas veroordeelde kinderverkrachter zit op Ibiza in plaats van in de gevangenis
Wie is Tim Boury (39), onze nieuwste driesterrenchef? Ooit ‘geweigerd’ door Sergio Herman en de liefde gevonden bij Comme chez soi
Deniz Undav laat de concurrentie ver achter en is Profvoetballer van het Jaar, ook geen maat op Felice Mazzu en Tessa Wullaert
Alex Agnew werd verschrikkelijk ziek van opnames ‘Fear factor’