SJOTCAST SPECIAL. Propere Handen: “De spelers hebben geluk dat de omvang van het schandaal zo groot is”
Adrien Trebel en Mogi Bayat eisen een hoofdrol op in de jongste Sjotcast Special.
Het kan niet altijd om te lachen zijn in Sjotcast. In deze voetbalpodcast van Het Nieuwsblad nemen cheffen Gert Gysen en Guillaume Maebe, eindredacteur Lars Godeau en redacteur Yanko Beeckman u mee langs de Belgische voetbalvelden. Terwijl de andere Sjotcasters kranten proberen maken, krijgt Yanko in deze special Ludo Vandewalle en Pieter Huyberechts over de vloer. De chef voetbal en gerechtsjournalist van Het Nieuwsblad geven tekst en uitleg bij de lijst van 56 beschuldigden die de Propere Handen-bom helemaal heeft doen barsten.
Sjotcast: elke maandag, soms op donderdag
In Sjotcast verhalen Guillaume Maebe, Gert Gysen, Lars Godeau en Yanko Beeckman over het leven van de jonge journalist in de grote voetbalwereld. Dat doen ze elke maandag in een beknopte actuele aflevering en sporadisch op donderdag met gasten in een heuse Special.
‘Sjotcast’: beluister hier alle afleveringen van onze voetbalpodcast.
HOOFDPUNTEN
Rode Duivels willen hém als nieuwe leider: het nummer tien ligt al klaar voor Romelu Lukaku, de kapiteinsband ook?
“Bakayoko en niet Trésor: dit maakt duidelijk waar nieuwe bondscoach Tedesco met Rode Duivels naartoe wil”
“Ik ben klaar, maar Romelu blijft de nummer één”: Loïs Openda meer dan ooit Batshuayi voorbij in de pikorde bij de Rode Duivels
Rode Duivels trainen eerste keer onder bondscoach Domenico Tedesco, die zelf ook een balletje meetrapt
Beste van Plus
Lees meer
In Genk wordt hij gemist, maar Paul Onuachu komt amper nog van bank in Southampton: “Of hij vaker zal spelen? Dat zou me verbazen”
Voor Dion De Neve doet de Kortrijkse zege tegen Club Brugge extra deugd: “Mijn hele familie supportert voor blauw-zwart”
Alle Oostendse ogen (en hoop) op Maxime D’Arpino: “Hij kan een sleutelfactor worden”
AA Gent en Paul Nardi hebben plek in de top vier eindelijk opnieuw beet: “Dit mogen we niet meer afgeven”