‘Friends’-reünie gaat volgende week eindelijk van start
© NBC
Goed nieuws voor de fans van de sitcom Friends. Enkele dagen geleden kwam het nieuws dat de set, het appartement van Monica, opnieuw opgebouwd werd. En nu weten we ook dat er volgende week al gefilmd zal worden.
De fans zitten er al lang op te wachten. Door het coronavirus werd de reünie van de populaire Amerikaanse sitcom Friends tot drie keer uitgesteld. Maar nu zit er toch vaart in. Enkele dagen geleden verscheen er al een foto op sociale media waaruit bleek dat de originele set van het appartement van Monica, gespeeld door Courteney Cox, opnieuw opgebouwd werd.
En nu weet de Hollywood Reporter dat de reünie volgende week zal gefilmd worden. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc en Matthew Perry, de originele castleden, zullen samen met de makers, Marta Kauffmann en David Crane, samenzitten om terug te blikken op de serie die in 2004 tot een einde kwam.
Een precieze datum waarop de reünie zal uitgezonden worden, is voorlopig nog niet bekend.
(sgg)
Hoofdpunten
Federale regering bevestigt nieuw steunpakket van 93,8 miljoen euro: “Oekraïne moet zich kunnen verdedigen”
Hoezo lerarentekort? Op papier zijn er leerkrachten genoeg
Lotte Vanwezemael is klaar voor een nieuw hoofdstuk: “Ik wil samenhokken en kinderen krijgen”
Christine wou cash betalen voor haar koffie, maar dat werd geweigerd: “Ik schaamde mij”
Beste van Plus
Buurtbewoners horen vreemde geluiden uit woning komen en staan perplex als ze zien wat het is: “Hij beet een gat door de deur!”
Staande ovatie voor Hugo en Oscar and the Wolf op het Atomium: de opvallendste momenten van de MIA’s
Het komende jaar minstens 28 titels van eigen makelij verwacht: Streamz trekt resoluut de Vlaamse kaart
‘Oma’ pakt uit met spectaculaire dansmoves op huwelijksfeest, maar dan komt de aap uit de mouw
Lees meer
‘The Simpsons’ blijven doorgaan: nog zeker twee seizoenen in de maak
Nederlandse kijkers stellen zich vragen bij ‘foutje’ van Erik Van Looy in ‘De slimste mens’: “Waarom bij hem wel?”
Ondanks hulp van Kamal Kharmach: restaurant uit ‘Andermans zaken’ is nu toch failliet
Streamz gaat meer investeren in lokale televisiereeksen, prijs verandert niet