Tim Merlier heeft dertien crossen op de planning staan
Tim Merlier. — © mvh
Naast zijn debuut in Antwerpen, heeft Tim Merlier nog twaalf crossen op de planning staan.
Tim Merlier had eerder meegegeven dat hij wil debuteren in de cross in Antwerpen op 12 december Hij heeft er intussen zijn eerste trainingen in het veld opzitten en van 3 tot 11 december vertrekt hij met Alpécin-Fenix op stage naar Benicassim.
“Dit vooral met het oog op het wegseizoen waarbij ik volgend jaar normaliter mijn eerste grote ronde zal rijden. Dat zal de Tour of de Vuelta worden.”
Maar eerst werkt hij, tenminste als hij ook geselecteerd wordt voor het WK, dertien veldritten af. Na Antwerpen heeft Merlier volgende crossen op zijn agenda staan: Gavere, Namen, Essen, Herentals, Zolder, Dendermonde, Bredene, Baal, Hulst, Belgisch kampioenschap in Meulebeke, Overijse en het wereldkampioenschap in Oostende.
“Het WK zou ik heel graag rijden en ik zal er dan ook alles aan doen om me in de gunst van bondscoach Vanthourenhout te rijden. Enkele jaren geleden werd ik op hetzelfde parcours al eens vierde op het BK. Dat opent perspectieven.” (gsg)
Hoofdpunten
Atilla was in Turkije om schoonfamilie te bezoeken toen aarde begon te beven: “Wij moeten in een tent bij -6 graden. We hebben het ijskoud”
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Vooral in Syrië is situatie dramatisch: “Mensen graven met blote handen naar overlevenden onder het puin”
Intrieste beelden na aardbeving: vader houdt hand van overleden tiener vast
Beste van Plus
Pamela Anderson krijgt eigen kookprogramma en moet er zelfs haar huis niet voor verlaten
Vrouw (33) legt in 4 dagen 100 kilometer af om verdwaalde hond terug te vinden in bos: “De tranen bleven komen”
Gamer is helemaal van de kaart als ze deepfake-video’s van zichzelf op pornosite ontdekt: “Zo ziet pijn eruit”
Na hun tienerrelatie verloren ze elkaar uit het oog, tot Dimitri 17 jaar later zijn stoute schoenen aantrok: “Er is maar één iets veranderd”