Speler van Lokomotiv Moskou overleden tijdens trainingssessie
Innokentiy Samokhvalov, een 22-jarige verdediger van Lokomotiv Moskou, is overleden tijdens een individuele trainingssessie. Dat heeft de Russische club maandag bekendgemaakt.
“Hij voelde zich slecht tijdens een individuele trainingssessie. De omstandigheden worden momenteel onderzocht”, meldt Lokomotiv Moskou in een persbericht. De spelers van de club trainen momenteel individueel, aangezien groepstrainingen niet zijn toegestaan in de strijd tegen het coronavirus.
Innokentiy Samokhvalov stond sinds 2015 op de loonlijst van Lokomotiv Moskou. Hij speelde nooit voor de eerste ploeg. De verdediger trad aan voor Kazanka, het B-team van Lokomotiv dat uitkomt in de derde klasse.
“Hij was een vriendelijke en sympathieke man, een goede vriend. Dit is een groot verdriet voor onze familie”, zo staat nog in het communiqué te lezen.
Zijn coach bij Kazanka, Alexander Grishin, verklaarde aan het agentschap R-Sport dat de speler is overleden aan een hartstilstand.
HOOFDPUNTEN
Zondag tranen bij Antwerp, één week later messcherp: kan dat überhaupt wel? “Iedereen heeft nood aan een andere benadering”
“Samba in Deurne Noord? Marc Overmars weet wat gedaan tijdens de komende transferperiode”
De puzzel van Karel Geraerts: blessures en schorsing teisteren Union voor titelmatch
25 clubs zijn al zeker van de Champions League-groepfase: tegen deze clubs kan de Belgische kampioen straks uitkomen
Beste van Plus
Lees meer
Nederlandse profvoetballer (ex-STVV) krijgt 2,5 jaar cel voor dronken ongeval waarbij 4-jarig jongetje omkwam
Beruchte Nederlandse voetballer zet Russische topper volledig in de fik: zes keer rood na massale vechtpartij
Maximiliano Caufriez verlaat Rusland op uitleenbasis voor Clermont Foot
Russische miljardair die veel geld verloor door oorlog in Oekraïne verkoopt Spartak Moskou aan oliemaatschappij